Jump to content
IGNORED

žestina


henrik larsson

Recommended Posts

7 minutes ago, adam said:

 

jeste, al kad ne pijes dzin tonik cesto onda i nije tako strasno. a ukus je dosta bolji.

 

da ga pijem redovno verovatno bi mi sveps bio taman kako volim. :D

 

Tacno tako, ja inace ne pijem gazirane sokove (tesko mi padnu na stomak), i Sveps/tonik mi taman prija tako sa dzinom. Uzeh prvi put flasu od litre Svepsa i onda sam tukla dan za danom dzin tonik, sve kao da Sveps ne izvetri :D Nije da mi je bilo lose, naprotiv..

 

3 minutes ago, beta kentauri said:

upravo tako.

malo promeša ruzmarinom i piješ.

Super :)

Link to comment

kome treba, kupice.

jim beam je u soulfoodu 1600rsd.

 

za tsaia (ako nije kasno, al nikad nije kasno), zlatna biserka je fina rakija - metalflex, arilje, ima je u cerprometu, 1060rsd. otidi na sajt i nadji, recimo, 4 prodavnice u gradu.

 

od drugih vesti imam da prijavim da je zaric povlenka pandan jednoj od lepsih rakija koje sam pio relativno skoro - uzickoj prepecenici, povlen - kosjeric.

sunce ti jebem. kakav spektakl.

 

cura iz cera mi je rekla da to je to. ne znam cenu, niti mogu da kazem da jeste.

Edited by holden kolfild
Link to comment
On 20.4.2020. at 1:05, I*m with the pilots said:

Da li ima neke velike razlike medju džinovima, a da su osetno vidljive u vidu džin-tonika? Idem sutra-preksutra u nabavku pica, taman smo potrosili Bombay Sapphire, pa da li da uzmem isti ili da potrazim nesto bolje/drugacije? Cist dzin ne pijem, samo u kombinaciji sa tonikom (i krastavcem :D ). (Moze i predlog za jos neku lepu mesavinu, ako imate)

ako nije prekasno

kao neko ko žestinu podnosi samo ako je u pastelnim bojama ili sa ukusima :isuse: preporučam ti gordon's pink za ženskaće

(i ideju za prolećni koktel kao bonus)

387081011_1_640x640.jpg?identifier=4c402

Link to comment
7 minutes ago, beyoncé said:

ako nije prekasno

kao neko ko žestinu podnosi samo ako je u pastelnim bojama ili sa ukusima :isuse: preporučam ti gordon's pink za ženskaće

(i ideju za prolećni koktel kao bonus)

387081011_1_640x640.jpg?identifier=4c402

 

Nije prekasno, utefterila sam sve preporuke odavde :) Kada sam bila u radnji (obicnom supermarketu, ne onom za pica) bilo je svega tri vrste dzina pored BS, ni jedne od preporucenih, pa sam na kraju uzela opet BS (i to jednu od svega tri flase).

Link to comment
7 hours ago, holden kolfild said:

kome treba, kupice.

jim beam je u soulfoodu 1600rsd.

 

za tsaia (ako nije kasno, al nikad nije kasno), zlatna biserka je fina rakija - metalflex, arilje, ima je u cerprometu, 1060rsd. otidi na sajt i nadji, recimo, 4 prodavnice u gradu.

 

od drugih vesti imam da prijavim da je zaric povlenka pandan jednoj od lepsih rakija koje sam pio relativno skoro - uzickoj prepecenici, povlen - kosjeric.

sunce ti jebem. kakav spektakl.

 

cura iz cera mi je rekla da to je to. ne znam cenu, niti mogu da kazem da jeste.

 

6 hours ago, Frank Pembleton said:

Čini mi se da sa sam ovu Zarić Povlenku viđao u maksiju ili rodi...



... Shiit has hit the fan...
 

 

6 hours ago, renne said:

Ima u maksiju, ima svuda manje više
Sjajna rakija

Ima ih u Lindi trenutno mislim da su 2400. Zariceva Dunja(namerno sa velikim D) :hail:

Link to comment
  • 2 months later...

Ilija Rudić iz Borče osvojio je 1. mesto za najbolju srpsku šljivovicu za 2019. godinu na devetoj po redu Smotri najboljih srpskih šljivovica koja je održana u petak, 3. jula, na Institutu za voćarstvo u Čačku.

Edited by Lezilebovich
Link to comment
Ilija Rudić iz Borče osvojio je 1. mesto za najbolju srpsku šljivovicu za 2019. godinu na devetoj po redu Smotri najboljih srpskih šljivovica koja je održana u petak, 3. jula, na Institutu za voćarstvo u Čačku.
Pored onolikih šumadinaca i ostalih?
Šta kaže@sherman?

.... Shiit has hit the fan!

Link to comment
  • 2 weeks later...
  • 1 month later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...