Jump to content
IGNORED

Razna prakticna pitanja


yolo

Recommended Posts

Jeste tikvica 100% :DA sad vidis, ja na gorak patlidzan nikad nisam naletela (a ljudi ga spominju, dakle postoji), a na tikvicu jesam i to prvi put prosle i jednom ove godine. Gorka je isto kao krastavac, sto ima smisla posto su srodni. Za krastavce znam foru, pa me interesuje dal ima i za tikvice. Soljenje i odlezavanje praktikujem, ali to je za visak vode, na gorcinu nije delovalo.

Link to comment

Pošto je prošlo tri sata od kad si postovala pitanje mislim da si na sigurnom. Osim ako ne tapatalkuješ uvijajući se po podu od grčeva :D

Link to comment

Cenis da sam sigurna? Pre nego sto se opustim, moram da se konsultujem sa dr googlom, da vidim sta on ima da kaze. Posle toga ko i uvek mogu samo da zapadnem u we're all going to die raspolozenje :D

Link to comment

Pa to onda podrazumeva da ih moram pre upotrebe probati, a nisam neki ljubitelj sirove tikvice narocito kad sam u ocekivanju neke gorke. S druge strane, nije uopste zabavno napraviti celu musaku i na kraju shvatiti da je cela nejestiva jer je stvar zajebala jedna falicna tikvica ciji su komadi ravnomerno rasporedjeni po celom jelu <_<

Link to comment

tja, zali je slatko ljutim sosom, eventualno dodaj heinz curry sos, daj joj neko seksi ime - lateralna rolada "poljubac istoka" - i proglasi je remek delom nove kuhinje. ko ne bude delio entuzijazam i zalio se, odmah ga eliminisi iz svog kulinarstva.

Link to comment
tja, zali je slatko ljutim sosom, eventualno dodaj heinz curry sos, daj joj neko seksi ime - lateralna rolada "poljubac istoka" - i proglasi je remek delom nove kuhinje. ko ne bude delio entuzijazam i zalio se, odmah ga eliminisi iz svog kulinarstva.
Znala sam ja da cu na kraju dobiti neku prakticnu ideju za resavanje ovog problema :D
Link to comment

haha, muzjacima u sprezi sa kuvanjem uvijek treba dati sansu :s_d: jedan od mojih bivsih je imao obicaj max zaljutiti svako jelo koje prethodno upropasti, uz naglasak 'to tako mora'. da li je suvisno reci da je morao prije eliminacije biti gepekovan mami na doskolovavanje??

Link to comment

da podelim otkrice.ova flasica je najbolja stvar za drzanje ulja koju sam do sada isprobala:kikkoman_soy__74894_zoom.jpgmali otvor, moze da se dozira bez frke da ce nenadano iscureti previse, a napravljen tako da kad se flasica vraca u pocetnu poziciju nista ne kaplje. sad na brzinu jedem drugi soja sos, za hc varijantu.

Link to comment
šta mislite jel ok da jedem supu sa knedlama koja je od nedelje,dakle 2dana stajala u frižideru?ugrejala sam je i ima ok ukus :unsure:
Sve što nije obloženo nečim što liči na šećernu vunu, ili nije pozelenelo ili postalo lepljivo, i na šta ti se kuhinjska fauna ne oblizuje, možeš da konzumiraš.
Link to comment
  • 4 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...