Jump to content
IGNORED

Sladoled


FranziskaKafka

Recommended Posts

U Maxiju 150 din 3 komada, baš kupio danas, mada mislim da je to neka akcija i da je redovna cena malo veća. Proizvedeno u Belgiji, i vanila i čokolada bar 3 klase iznad bilo čega domaćeg industrijskog.

Edited by mraki
Link to comment

hvala momci.

ja pre neki dan kupila aloma mozaik, valjda sam gledala neku očaravajaću reklamu pa sam ufantazirala da će biti odlično. puna cimeta. nije da nešto mrzim cimet, ali baš ni na šta ne liči sa tom masnom čokoladom.

Link to comment
15 minutes ago, mraki said:

U Maxiju 150 din 3 komada, baš kupio danas, mada mislim da je to neka akcija i da je redovna cena malo veća. Proizvedeno u Belgiji, i vanila i čokolada bar 3 klase iznad bilo čega domaćeg industrijskog.

 

Ја се већ навукла на њега, прави хит овог лета!

Link to comment

Ja pičim aloma caramel, jeste preslatko, ali mi je aroma odlična, mada brzo će da dosadi i bude zamenjen.

Od na štapiću navukao sam se na nestle nesquik. Ima mi baš jebački ukus čokolade, šta li je već i super ukusno belo punjenje. 

 

Link to comment
  • 1 month later...

Ovca. 

Ne znam zašto nemaju neku punokrvnu crnu čokoladu. Ova h2o me odbija. Uzeh đanduju :wacko: I slanu karamelu :twak:

 

Predao deci kad je ostala samo đ. Preslatko je to meni. Nisam zamjetio mak. 

Link to comment
  • 9 months later...

Ne praktikujem sladoled, ali bilo mi je potrebno da hitno podignem broj unetih kalorija, pa je izbor pao na plazmaled :D

Inace super su ovi plazmoledi, posle njih se covek oseca mocno kao Rocco Siffredi :wub:

IBJcQH2.jpg

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...