Jump to content
IGNORED

Sladoled


FranziskaKafka

Recommended Posts

Jeo sam i ja za 20 dinara kuglu u Pirotu. Ali jbg ovo je super cena za kraft sladoled (Bubamara, Luft, Ovca, Moritz...) u Beogradu.

 

 

Edited by *edited by mod
Typo
Link to comment
  • 9 months later...

Meni piña colada bila ok, oseca se ta jedinstvena esencija mangoa iz neke Vincine laboratorije.

 

Linolada zakiva, kao sladolasti eurokrem blok, nista bolje nisam u zivotu kusao.

  • +1 2
  • Haha 1
Link to comment
15 minutes ago, *edited by mod said:

Probao dva nova frikoma. Macho Pina Colada i Kiki Bombone. Oba bukvalno nejestiva...


Kuba Libre i Pinja Kolada stapici iz Linde isto kurton - podsecaju oba na onaj Eden sto je Delta pravila pre 20 godina. 

S druge strane, onaj s bademima na stapicu = :ziga: 380 dinara 6 komada, slican je kao King s bademima, samo je isplativiji - mislim da je King malo veci a duplo skuplji. 

edit: Linolada gold kida, mrvljeni ljesnjaci ftw. :wub: I uvek je na popustu u Univeru, nekad velika tegla, nekad mala. Kasikom jedem, jebes 'lebac. 

Edited by Plajvi
Link to comment
1 hour ago, *edited by mod said:

Probao dva nova frikoma. Macho Pina Colada i Kiki Bombone. Oba bukvalno nejestiva...

 

Baš sam hteo da pišem, nije što su nejestiva već što se posle par komada od oba neki konkretan ukus ni ne nazire. Znači evo da me neko pita kakav ukus ima jedan a kakav drugi, samo bih mogao da kažem da ne znam... 

Link to comment
35 minutes ago, Mil@n said:

 

Baš sam hteo da pišem, nije što su nejestiva već što se posle par komada od oba neki konkretan ukus ni ne nazire. Znači evo da me neko pita kakav ukus ima jedan a kakav drugi, samo bih mogao da kažem da ne znam... 

Prvi, lepo reče goofs, ukus manga koji je pravio neko iz Vinče koji je o mangu samo čitao. A Kiki je neka zaslađena guma.

  • Haha 1
Link to comment
1 minute ago, *edited by mod said:

Prvi, lepo reče goofs, ukus manga koji je pravio neko iz Vinče koji je o mangu samo čitao. A Kiki je neka zaslađena guma.

 

Exactly my point, malo ko od nas je probao sladoled sa ukusom Vinčanskog Manga i zaslađene gume da bi znao šta jede :cool:

 

Poenta je da su teško sranje oba. I da Frikom pravi najgori sladoeld na svetu.

  • Haha 1
Link to comment

Svi Frikomovi sladoledi su nejestivi.

 

Voleo bih da imamo više Haagen-Das i Ben & Jerrys i ukusa, ali to je što je. Od craft sladoleda najbolja mi je poslastičarnica u Maršala Birjuzova, pa Luff. Crna ovca i Baccio baš hit & miss, Morritz mi se nikad nije nešto dopadao. 

Link to comment
14 hours ago, Mil@n said:

 

Baš sam hteo da pišem, nije što su nejestiva već što se posle par komada od oba neki konkretan ukus ni ne nazire. Znači evo da me neko pita kakav ukus ima jedan a kakav drugi, samo bih mogao da kažem da ne znam... 

mani macho pinakolada nije toliko nejestiv, jedino što sam očekivala čokoladno "srce" ko u drugim mačoima, pa me je ono nešto u sredini zbunjivalo. ukus je valjda uobičajeni egzotiktm , mislim da ide i u cmok, koji volim.

kiki se ne usuđujem da probam. 

 

frikomov kornet čoko-višnja nije loš ove godine. 

Link to comment
  • 1 month later...

Realno, Frikom je najgori sladoled na svetu.

 

Što me podseti.. Negde dole u SRB na nekoj pumpi sam uzeo CERMAT sladoled. uzeo neki - pazte sad - čunga lunga, fenomenalan sladoled, kao i neki sa ukusom lubenice što je krađa od Nestle-a, ali je svakako odličan kao i neki sendwich. Sva tri koja sam probao su odlična, ovi iz frikoma bukvalno ne znaju šta rade. 

  • +1 1
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...