Jump to content
IGNORED

Sladoled


FranziskaKafka

Recommended Posts

Postoji li jos uvek sladoled Nirvana sa orasima i karamelom, praline tako nesto?
Ufff kako je dobar i skup uvek bio

Kupila bila u Lidlu sa orasima, ne svidja mi se, kao da su uzegli, a sam krem nije tako los.
Onaj od kafe sa zrncima cokolade je ok.

Link to comment
12 hours ago, Jumanji said:

Postoji li jos uvek sladoled Nirvana sa orasima i karamelom, praline tako nesto?
Ufff kako je dobar i skup uvek bio

Kupila bila u Lidlu sa orasima, ne svidja mi se, kao da su uzegli, a sam krem nije tako los.
Onaj od kafe sa zrncima cokolade je ok.

postoji, ima ga u regularnoj ponudi

Link to comment
On 12.6.2019. at 20:52, mraki said:

Pošto nemam Lindu u blizini, da pohvalim Delezov belgijski sladoled. Vanila prelivena mlečnom čokoladom sa bademima, 3 štapića u pakovanju, cena oko 180 din. Rekao bih da je bolji od svega industrijskog kod nas. Ne znam da li ih je bilo predhodnih godina, ja danas video i uzeo prvi put. 

 

Јес вала, одличан је, смазала ома... да се не уквари! :wub:

Link to comment
  • 1 month later...

Jel Frikom i pre bio ovakav krš ili su brljali nešto sa kvalitetom u zadnje vreme? Po mom sećanju su uvek bili solidni za te industrijske...:unsure:

Kupim posle duže vremena njihov sladoled pošto nije bilo Delezovog, neko pakovanje sa više štapića. Ono je prosto nejestivo, a to kažem ja koji nemam baš istančan ukus. Loša vanila umočena u još lošiju i jeftiniju čokoladu debljine papira. A nije da su nešto jeftini.

 

Edited by mraki
Link to comment

Pa šta znači to?

Sa domaćim sladoledima je obično problem do načina smrzavanja, ne do sastojaka...

Ovde bih rekao da je obrnuto, da imaju baš očajne sirovine, a nisu uopšte jeftini za taj kvalitet.

Edited by mraki
Link to comment
Just now, mraki said:

Pa šta znači to?

Sa domaćim sladoledima je obično problem do načina smrzavanja, ne do sastojaka...

Ovde bih rekao da je obrnuto, da imaju baš očajne sirovine, a nisu uopšte jeftini za taj kvalitet.

 

Pa znači da je nestle do jaja a frikom njesra, barem za mene, verujem, baš zbog toga što si rekao u poslednjoj rečenici.

Već sam hvalio Ducale porodični, ima u maksiju, košta isto kao Frikom, a razlika u ukusu dupe glava, lepše 300 puta. 

Link to comment

Ja slucajno probao King chocolate obsession, inace jedem samo vocne ukuse a cokoladu i vanilu vec jedno 20 godina nikako... Malo je reci da sam se preodusevio i od tad rokam jedan dnevno. Jedino je problem kad je previse zaledjen, onda nema one fensi hrskavosti i mnogo je manje ukusno a kad je onako taman blago zaledjen, cista desetka.

Link to comment

Gledala nesto veceras po Maxiju koji sladoled da uzmem, i setim se da nema odavno Quattro creme bruleea, izguglam i stvarno ga nema, ne proizvode ga ove godine.

Pa se onda setim da je tako pre jedno 4 godine bio sjajan kornet Svarcvald i onda netragom nestao...

I iznerviram se i izadjem, bez sladoleda.

 

 

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...