Jump to content
IGNORED

Sladoled


FranziskaKafka

Recommended Posts

Jebem ti nagrade angry.gif Ovog leta sam izjeo 'iljadu sladoleda i popio 200 litara Pepsija and I didn't even get a lousy T-shirt :(
Taj fazon angry.gifPre dve godine sam tukao bar 1 King Ekstra dnevno u nadi da ću zabosti 100 soma, i kontao da te jače nagrade smeštaju u high end sladže. I onda vidim matori iz Kruševca ga zabo na Rumenku :(
Link to comment
Jebem ti nagrade angry.gif Ovog leta sam izjeo 'iljadu sladoleda i popio 200 litara Pepsija and I didn't even get a lousy T-shirt :(
Ja dobi' Pepsi loptu. Inache i ja zdrao mnogo vishe sladoleda na shtapicu nego ranije. Pucao sam na Hummer.
Link to comment
Pre dve godine sam tukao bar 1 King Ekstra™ dnevno u nadi da ću zabosti 100 soma, i kontao da te jače nagrade smeštaju u high end sladže. I onda vidim matori iz Kruševca ga zabo na Rumenku :(
Ja dobi' Pepsi loptu. Inache i ja zdrao mnogo vishe sladoleda na shtapicu nego ranije. Pucao sam na Hummer.
nezahvalnici! ja pucala na 2000 ove godine i opet nista :(btw men dobar bio onaj kao jafa - ove godine prestali da ga proizvode, isto i onaj u kornetu sa sumskim vocem (ne samo preliv, vec i sam sladoled je sumsko voce). Inace, izvinjavam se, ne pamtim nazive sladoleda, kad kupujem samo pokazem prstom ko klince.od ovogodisnjih frikom noviteta - onaj sa malinom mi je ok.da li jos neko voli sladoled na kugle? (moz i preporuke za poslasticarnice)
Link to comment

cekajte, kazete da frikom sladoledi valjaju?ja probala cmok nekidan, i bilo mi zao (kao kad sam sa soulseeka poskidala muziku koju sam slusala krajem osnovne skole i zakljucila da je smece), sladoledi u casici su bzvz, korneti takodje. generalno mi se cini da u kremastim sladoledima stede na pavlaci. nirvana (bijese delta?) je kvalitetom otisla u materinu. a bila je wub nekoc.algida, s druge strane, ubiva kolicinom masnoceedit: sad vidim, king je frikomov. to ima i u casici? bzvz je prilicno. varam li se ili ga i ledo ima? ledo kupio frikom?

Edited by morgana
Link to comment
nezahvalnici! ja pucala na 2000 ove godine i opet nista :(btw men dobar bio onaj kao jafa - ove godine prestali da ga proizvode, isto i onaj u kornetu sa sumskim vocem (ne samo preliv, vec i sam sladoled je sumsko voce). Inace, izvinjavam se, ne pamtim nazive sladoleda, kad kupujem samo pokazem prstom ko klince.od ovogodisnjih frikom noviteta - onaj sa malinom mi je ok.da li jos neko voli sladoled na kugle? (moz i preporuke za poslasticarnice)
Jea, dobar je jafa. Ne proizvode više? :unsure:Neam neku naviku da jedem sladoled na kugle, ali imam antipreporuku - Sat u Sremskoj. Zaleđena voda sa malo različitih ukusa.
Link to comment
cekajte, kazete da frikom sladoledi valjaju?ja probala cmok nekidan, i bilo mi zao (kao kad sam sa soulseeka poskidala muziku koju sam slusala krajem osnovne skole i zakljucila da je smece), sladoledi u casici su bzvz, korneti takodje. generalno mi se cini da u kremastim sladoledima stede na pavlaci. nirvana (bijese delta?) je kvalitetom otisla u materinu. a bila je wub nekoc.algida, s druge strane, ubiva kolicinom masnoceedit: sad vidim, king je frikomov. to ima i u casici? bzvz je prilicno. varam li se ili ga i ledo ima? ledo kupio frikom?
Jel se tebi svidja bar nesto, nesreco?Todoric je kupio Frikom, pa je prekopirao imena nekih sladoleda od Leda, a i uveo je par novih.Inace, ja se redovno razocaram najskupljim sladzama u ponudi. Uzeo onaj Best Double sa malinom i sad ocekujem totalno raspamecivanje, kad ono dva sloja cokolade (osrednjeg ukusa), a malina u tragovima. Delovao je kao over sized Snesko koji se malo ocesao o Kapri. Edited by nbg4ever
Link to comment
Jel se tebi svidja bar nesto, nesreco?Todoric je kupio Frikom, pa je prekopirao imena nekih sladoleda od Leda, a i uveo je par novih.Inace, ja se redovno razocaram najskupljim sladzama u ponudi. Uzeo onaj Best Double sa malinom i sad ocekujem totalno raspamecivanje, kad ono dva sloja cokolade (osrednjeg ukusa), a malina u tragovima. Delovao je kao over sized Snesko koji se malo ocesao o Kapri.
ma jedem nirvanu, ali stvarno joj je pao kvalitet
Link to comment
Ja sam ovog leta najviše trošila u kućnoj upotrebi Queen od Frikoma. Prodaje se u maloj kantici. Čokolada, sa karamelom i česticama tvrde čokolade koja krcka.
ispravka. zove se Queen's Crunch
Link to comment

Probala danas grandisimo malina kejk. Ko voli vocne i sladje, odlican je. Lici na tocenu malinu ta malina. Apropo nirvane, kukiz end krim je dosadila, ovu s pralinama nikad nisam volela, nedostaje ona od oraha, sto mi se cinilo da je nirvana bejzik, i, naravno, nirvana kafa i cokolada, to je bio ludilo sladoled. Ali nema vise.Kvins kranc mi je potpuno bezukusan, nikakvog ukusa nema, nit je cokoladan, nit je sladak, nit je vanilast, samo je hladan. Kvins od breskve je dobar, iako nisam fan vocnih sladoleda, prijao mi je. King u casici saks big tajm, ali king od cokolade u velikoj casi, satro porodicno pakovanje (za dvoclanu porodicu) je FENOMENALAN. Retko se nalazi. Nikad necu prezaliti Aldjidin kornet od oraha koji se prodavao kod nas pre par godina, i Aldjidin kornet od oraha i vanile sa smokvama! koji se nikad nije prodavako kod nas - to su bili sladoledi.

Link to comment
Jea, dobar je jafa. Ne proizvode više? :unsure:Neam neku naviku da jedem sladoled na kugle, ali imam antipreporuku - Sat u Sremskoj. Zaleđena voda sa malo različitih ukusa.
Auu jafa mi je bio jedan od omiljenijih. Ali ona 1.0 verzija posle je druga verzija bila sa dodatkom kafe u sladoledni deo.A sto se SATa tice zar nije dovoljno preporuka to sto ih na svaka 3-4 meseca redovno zatvore?
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...