Jump to content
IGNORED

street art


prima

Recommended Posts

  • 3 months later...
  • 1 month later...
  • 4 weeks later...
  • 1 month later...
  • 4 weeks later...
9 hours ago, I*m with the pilots said:

Menjaju li se ti radovi povremeno na istim zidovima ili stalno nalazis nove kutke? @Gojko & Stojko

Od slika koje sam ja ovde postavljao (na ovoj temi i noskichevoj na emigraciji) samo jedan zid je promenio mural - prvo ide stari, a onda novi.

 

MORt2Ry.jpg

 

NiTTy1c.jpg

 

Ovde smo isto pominjali slučaj kada je jedan mural koji je tu godinama stajao prefarban reklamom za dolazeći film, pa su nakon galame koja se s pravom digla (lokalna opština nije dala dozvolu za to) distributeri platili da se mural ponovo uradi (ovako je prethodno izgledao, sada je pozadina skroz svetlo plava i po meni ne izgleda toliko dobro).

 

0yrFJ7X.jpg

 

Nije teško da ih nađem, pored nekih od murala koje sam postovao prolazim ili parkiram često, u okolini funkcioniše i program pomoću koga se spajaju umetnici i vlasnici kuća zainteresovani za postavljanje murala na zidu - program se zove Perfect Match, na sajtu imaju i mapu postojećih radova, za ilustraciju koliko toga ima na relativno malom prostoru.

 

Share & Enjoy

Link to comment

cinilo mi se da imamo temu o tatu majstorima u bg, ali ne mogu da je nadjem.

dakle, molim preporuke za najbolje po vama, hocu da uradim tetovazu, tj dobila sam to unapred, kao rodjoski poklon, samo da realizujem.

(mada, moram jos sa doktoricom da se konsultujem, jer sam to planirala na mestu gde sam operisana da uradim)

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...