Jump to content
IGNORED

SBB promenio cene internet usluga


Lloyd Wyman

Recommended Posts

i meni prete za jedan racun, mada sam ja ubedjen da sam sve platio kada sam raskidao ugovor, secam se da sam morao platiti sve sto dugujrm kada sam raskidao ugovor.

Link to comment
1 hour ago, Shan Jan said:

Kasnio par dana da platim zadnji racun i muceni SBB mi vec preti nekim trecim licima kojima ce da da da me jure


0402foto-FoNet-Zoran-Mrdja-992x560.jpg

Link to comment
  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...

Jesu li ovi idioti ukinuli ono EON van mreze koji moze da se aktivira SMS-om?
I koja je alternativa?
Ja numem da se snadjem kod njih na sajtu.
Ne treba mi uredjaj, da moze samo preko aplikacije...



....shiit has hit the fan.

Link to comment
23 minutes ago, Frank Pembleton said:

Jesu li ovi idioti ukinuli ono EON van mreze koji moze da se aktivira SMS-om?
I koja je alternativa?
Ja numem da se snadjem kod njih na sajtu.
Ne treba mi uredjaj, da moze samo preko aplikacije...



....shiit has hit the fan.

jel ovo tražiš?

 

https://sr.eon.tv/paketi/

Link to comment
  • 2 months later...

United Media, vodeća medijska kompanija u jugoistočnoj Evropi potpisala je višegodišnji ugovor sa najvećim američkim sportskim kanalom ESPN zahvaljujući kome će na kanalima Sport Kluba u celom regionu biti ekskluzivno emitovane utakmice NCAA košarkaške i lige američkog fudbala, najbolje dokumentarne sportske emisije kao i arhivski snimci najvećih bokserskih mečeva.

 

Gledaoci Sport Kluba u Srbiji, Hrvatskoj, Sloveniji, Bosni i Hercegovini, Crnoj Gori i Severnoj Makedoniji će svake nedelje moći da pogledaju po bar pet najatraktivnijih košarkaških i utakmica američkog fudbala, kao i kompletan tzv „March Madness“, plej-of košarkaškog šampionata i sve Bowlove u završnici sezone američkog fudbala.

 

the wolf of wall street chant GIF

  • Haha 1
Link to comment
1 minute ago, omiljeni said:

United Media, vodeća medijska kompanija u jugoistočnoj Evropi potpisala je višegodišnji ugovor sa najvećim američkim sportskim kanalom ESPN zahvaljujući kome će na kanalima Sport Kluba u celom regionu biti ekskluzivno emitovane utakmice NCAA košarkaške i lige američkog fudbala, najbolje dokumentarne sportske emisije kao i arhivski snimci najvećih bokserskih mečeva.

 

Gledaoci Sport Kluba u Srbiji, Hrvatskoj, Sloveniji, Bosni i Hercegovini, Crnoj Gori i Severnoj Makedoniji će svake nedelje moći da pogledaju po bar pet najatraktivnijih košarkaških i utakmica američkog fudbala, kao i kompletan tzv „March Madness“, plej-of košarkaškog šampionata i sve Bowlove u završnici sezone američkog fudbala.

 

the wolf of wall street chant GIF

ovo se odnosi na koledž nogomet?

Link to comment
29 minutes ago, James Marshall said:

ovo se odnosi na koledž nogomet?

I ja sam prvo pomislio da je NFL kao uzimaju tekme koje radi espn , ali na drugo citanje mislim da je koledz fudbal....

Link to comment

Espn od nfl ima samo mnf. a i ne mogu oni to prenositi ako su radikali kupili ekskluzivna prava. verovatno ovi imaju i mnf u sklopu toga.

kapiram da su kupili neke prenose koledž fudbala od espn, videćemo šta i koliko

 

ove prenose već imaju u rasporedu Sport Kluba:

 

01:30 Američki fudbal - NCAA: South Carolina State - Jackson State DIREKTNO
21:30 Američki fudbal - NCAA: North Alabama - Mercer DIREKTNO
 
Ovo su FCS utakmice. Druga divizija.
sutra je week 0. samo nekoliko utakmica se igra. Notre Dame i Navy otvaraju sezonu u Irskoj, USC igra sa San Jose State, Hawaii gostuju kod Vandy i ima još 4-5 utakmica manjih škola iz prve divizije.
Link to comment
3 minutes ago, omiljeni said:

Espn od nfl ima samo mnf. a i ne mogu oni to prenositi ako su radikali kupili ekskluzivna prava. verovatno ovi imaju i mnf u sklopu toga.

Koliko sam video na nekom drugom forumu a uskoro ćemo videti da li je tačno,  arena će prenositi tnf, snf, mnf plus po jednu utakmicu nedeljom u 19 i 22h i plus red zonu

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...