Jump to content
IGNORED

SBB promenio cene internet usluga


Lloyd Wyman

Recommended Posts

Nemam ni tviter pride i sigurno ga zbog tih stvari necu otvarati. Moje iskustvo sa kol centrom je u principu pozitivno, jedina zamerka je naplacivanje razgovora..

Link to comment
  • 1 month later...

ne znsm da li je pravo mesto, ali: tast ima sbb i dao mi login za eon. prakticno do pre mesec dana sam u ch mogao da gledam nova i sk 1-4. i onda ukinuse. mogu n1 i jos po nesto, ali ja se navukao na nova i sk. ne znam sta je normalna situacija a sta je greska. u svakom slucaju pitanje, kako to mogu ponovo da gledam? sa pretplatom. gledao total tv, ne videh nova i sk.

Link to comment

da, moze i odvojeno.

ovo izgleda zanimljivo. hvala.

vpn dolazi isto u obzir, ali bi tu bilo dobro da jednim (zajednickim) resenjem koristim na vise uredjaja.

opcija vpn iz srbije, tu ne mora sbb net, dovoljno je samo server u srbiji bez obzira na provajdera?

 

vrlo je vazno i da mi ne skrembluju direktne prenose.

Link to comment
1 hour ago, panta rhei said:

da, moze i odvojeno.

ovo izgleda zanimljivo. hvala.

vpn dolazi isto u obzir, ali bi tu bilo dobro da jednim (zajednickim) resenjem koristim na vise uredjaja.

opcija vpn iz srbije, tu ne mora sbb net, dovoljno je samo server u srbiji bez obzira na provajdera?

 

vrlo je vazno i da mi ne skrembluju direktne prenose.

MOra da je SBB iz Srbije, ili Telemach(valjda se tako zove) iz Bosne, ima za svaku zemlju poneki provajder na kom radi u okruženju...

 

Moj stric u Nemačkoj koristi CyberGhostVPN, sa bosanskim serverom, na primer i radi perfektno...

Link to comment
  • 2 weeks later...

Samo da potvrdim ono što je rene napisao, hvala mu još jednom, da SBB Eon (srpski) radi u Sloveniji radi bez problema na Telemachovom internetu. Jedino nema RTS ali preživeću nekako bez njega mada ne znam gde da gledam Olimpijadu ako me išta bude interesovalo. Ne bi zbog toga intalirao VPN.

 

Plašio sam se da tamo gde sam neće biti dobar signal ali sve je super.

Link to comment
1 hour ago, Luther said:

mada ne znam gde da gledam Olimpijadu ako me išta bude interesovalo. 

 

Eurosport ili Eurosport player je rešenje za gledanje svega sa OI, pisano već na olimpijskom topicu. 5e je cena (30 dana), može sve unazad, ne treba vpn. 

Edited by variola
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...