Jump to content
IGNORED

SBB promenio cene internet usluga


Lloyd Wyman

Recommended Posts

8 minutes ago, Jimmy Kowalski said:

Kako startovali? Zvali telefonom?

 

Ja sam isto imao probleme danas i sa netom i TV, ali se stabilizovalo poslepodne..

neko je skrinštovao DM

 

Link to comment

Sinoc u 20:00 me zovu iz MTS da pitaju da li sam za produzenje ugovora, koji mi istice krajem maja.

Posto sam bio u spricozi pokusah da odradim nesto ovako

 

 

Link to comment
  • 5 months later...

Moji se bas zale na kvalitet usluge, prakticno od kada su uveli SBB jesenas. Internet se maltene uopste ne moze uhvatiti preko mobilnog, sem u dva coska, dok recimo na kompu radi bez problema (i to WiFi, bez prikljucenog kabla, mada nesto sporije nego kada je tu kabl, ali to je i razumljivo). Mama se vec jednom zalila tehnickoj podrsci za to i nista joj nisu pomogli jer ne vide nikakav problem.

 

Sad vec neki mesec ima problema i sa televizijom, prosto joj zabaguje npr. u sred neke emisije i ne moze da se odbaguje nego mora da pokrene strim iz pocetka (dakle i to sta ide uzivo). Onda i to sta pusta unazad cesto ne moze cestito da gleda, vec pukne tako na sred te mora iz pocetka. Tako vrlo cesto odustane od gledanja nekih emisija poput Utiska nedelje pa se prebaci na komp i youtube.

 

Zvacu sutra podrsku, no htedoh da vidim da li jos neko ima ove probleme, i da li su reseni..?

Link to comment

^^ 

Sto se tice wi-fi signala, tu moze bas puno stvari da igra ulogu, i zagusenost okolnim mrezama i formacija stana i neki random uredjaji u stanu koji zrace, mozes da pokusas da instaliras one wifi pojacivace signala koji idu u steker, stavis jedan pored rutera i drugi negde u neku drugu sobu, ume da odradi bas dobar posao. Ili da uzmes drugi wifi ruter i da ga kablom nakacis na taj SBBov originalni (njemu ugasis wifi), pa preko njega da pokusas sa mobilnim, ume i to da bude problem.

 

Sto se tice ovog drugog, definitivno tehnicka podrska, imate negde prekid signala u kablu, dal kod tebe u stanu ili u zgradi, ko zna.

Link to comment
On 23.9.2020. at 10:08, goofs said:

^^ 

Sto se tice wi-fi signala, tu moze bas puno stvari da igra ulogu, i zagusenost okolnim mrezama i formacija stana i neki random uredjaji u stanu koji zrace, mozes da pokusas da instaliras one wifi pojacivace signala koji idu u steker, stavis jedan pored rutera i drugi negde u neku drugu sobu, ume da odradi bas dobar posao. Ili da uzmes drugi wifi ruter i da ga kablom nakacis na taj SBBov originalni (njemu ugasis wifi), pa preko njega da pokusas sa mobilnim, ume i to da bude problem.

 

Sto se tice ovog drugog, definitivno tehnicka podrska, imate negde prekid signala u kablu, dal kod tebe u stanu ili u zgradi, ko zna.

 

Hvala, i sama sam mislila da probam sa pojacivacem signala, pa cu videti da probam iduci put nesto.

Sto se tice TV-a, covek iz podrske je rekao da ne vidi nikakav prekid, resetovao je taj D3 uredjaj (ocistio kes memoriju) i rekao da vide kako ce ici dalje. Problem je i sto su moji malo inertni, pa se zale meni*, a ja na daljinu ne mogu mnogo da uradim, sem da im kazem da zovu podrsku a to obicno ne urade.

*Malo mi je krivo sto sam ih nagovorila da uzmu SBB, samo na osvovu mog dugogodisnjeg dobrog iskustva, gde ipak poslednjih pet godina nisam vise imala dodira sa domacim provadjerima jer sam se iselila. Ispadne da se sada mnogi ljudi zale na SBB i da je neko generalno misljenje da se SBB mnogo prosirio, tj. da ima mnogo korisnika a da tehnicki ne moze da opsluzi to sve.

Link to comment

Iskreno 16 godina sam sa njima i nikada nikakav problem nisam imala, osim sto nikada nisam dobila cokoladicu za Ng :angry:

 

Ako njima stoji da signal nesmetano ide, onda je sigurno problem u kablu u stanu/kuci, meni se to dva puta tako pokazalio, nek zovu call centar ovi napisu zahtev i ekipa brzo izadje ina teren. Ne znam u cemu je tu problem ako ljudi kazi da ne radi, zasto ne dodje ekipa.

 

Mozes da probas preko tvitera, imaju  odlicnu podrsku [B]sbbsupport[/B] stupi sa njima u kontakt , samo moras da znas broj ugovora.

Link to comment
  • 6 months later...

Jel se nesto promenila procedura promene imena i lozinke WiFi mreze? Gledam uputstvo na SBB-u, ali ne uspevam da pristupim stranici za podesavanja na ruteru..

Link to comment
  • 1 month later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...