Jump to content
IGNORED

SBB promenio cene internet usluga


Lloyd Wyman

Recommended Posts

On 1/26/2018 at 10:07 PM, Bujodrag said:

Djubrad monopolistička.

 

No, dobro, nadam se da će proći još dosta vremena pre nego što mi ta opcija bude bila potrebna.

Nema veze sa monopolom već sa tim da ne možeš da proturiš kroz kabl internet bez nosećeg analognog signala za tv.

Link to comment
16 hours ago, JozoMujica said:

Nema veze sa monopolom već sa tim da ne možeš da proturiš kroz kabl internet bez nosećeg analognog signala za tv.

Kako se protura digitalni signal kroz ADSL kablove, koji je noseci signal tamo?

Link to comment
2 minutes ago, djeneralche said:

Kako se protura digitalni signal kroz ADSL kablove, koji je noseci signal tamo?

Koristi se DMT, ali to nije bitno, reč je o različitim tehnologijama.

Link to comment
5 hours ago, extragluv said:

otislo sve za 100 gore

 

Meni su ladno povisili cenu na ugovor koji sam potpisao sa Ikomom?! Pri tome stari Cisco router prosto ne fercera dobro posle migracije, ali nema šanse da pristanem na njihove uslove da bi mi promenili ruter. Naći ću način da cedim stari paket još godinu ipo, a onda ću ih odjebati.

Link to comment
16 minutes ago, JozoMujica said:

Koristi se DMT, ali to nije bitno, reč je o različitim tehnologijama.

Jasno mi je da postoji noseci analogni signal ali mi je cudno da je to isti analogni signal kao i za analognu televiziju, moguce.

Link to comment
  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...
5 minutes ago, John Coltrane said:

Nesto gledam komentare na PlayStore za EON - jel moguce da ne mogu da se gledaju SK kanali ako si na Telekom netu?

 

 

Pošto imam i jedan i drugi (net), odmah da ti potvrdim, ne može. 

Link to comment

Ne može, ja sam tražio svojevremeno da mi omoguće (privatnim kanalima, ne zvanično, naravno), rečeno mi je da to mora da odobri neko baš, baš u vrhu SBB-a, i da je to otključano za ne više od 20-30 korisnika...

 

Tako da jbg... Glupost...

 

@John Coltrane

 

Za sve kanale koji su ekskluziva SBB-a, ali ima još nekih ograničenja... Recimo, jednom nisam mogao da gledam UEFA ligu u Makedoniji na RTS-u, a drugi put sam gleda CL u Bosni., isto an RTS-u..

Link to comment

Blokiraju i Foxove, Cinestar Premiere, mislim čak i RTS HD, što je glupo.

 

 

Dobra vest je da, ako imaš SBB internet, mts ne blokira svoje kanale na mts Go, pa možeš da gledaš Arene i slično...

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...