Jump to content
IGNORED

SBB promenio cene internet usluga


Lloyd Wyman

Recommended Posts

  • 2 weeks later...

Jel ima neki fazon kod kacenja na unify sa laptopa? Nece da mi prihvati sifru. U principu ga koristim samo na jednom uredjaju, eventualno jos jednom a mislim da moze 5 tako da nije do toga.

Link to comment

Jel ima neki fazon kod kacenja na unify sa laptopa? Nece da mi prihvati sifru. U principu ga koristim samo na jednom uredjaju, eventualno jos jednom a mislim da moze 5 tako da nije do toga.

Može 3, smanjili su, a i ja isto imam problem sa laptopom i kačenjem, pa sam odustao od toga...
Link to comment

Slepci. Mada bi i 3 trebalo da mi je dosta jer se skoro iskljucivo kacim sa jednog telefona dok sam se sa drugog mozda zakacio jednom pre par meseci.

 

Srecom stize mi struja pa sa njom i moj net pa cu sad da vidim gde je zapelo.

 

edit: izgleda da je za moj paket i dalje 5 jer mi pise 1 od 5 pod akivirani uredjaji.

Edited by katamaran
Link to comment

Postoji posebno podesavanje da bi se nakacio sa laptopa..imaju proceduru opisanu na sajtu. Nemojte me pitati sta i kako, pratio sam uputstva i nekako uspeo.

 

Sent from my Lenovo P1ma40 using Tapatalk

Link to comment

Slepci. Mada bi i 3 trebalo da mi je dosta jer se skoro iskljucivo kacim sa jednog telefona dok sam se sa drugog mozda zakacio jednom pre par meseci.

 

Srecom stize mi struja pa sa njom i moj net pa cu sad da vidim gde je zapelo.

 

edit: izgleda da je za moj paket i dalje 5 jer mi pise 1 od 5 pod akivirani uredjaji.

Sorry, pobrkao sam, na d3go je 3, na unifi je 5... :(

Link to comment

Postoji posebno podesavanje da bi se nakacio sa laptopa..imaju proceduru opisanu na sajtu. Nemojte me pitati sta i kako, pratio sam uputstva i nekako uspeo.

 

Sent from my Lenovo P1ma40 using Tapatalk

Vidim sad, lakše bi izvršio opraciju na otvorenom srcu, nego se ovde povezao...

 

Ima baš da pitam, kad skoknem do njih, koji im je sa ovakvom konekcijom...

Link to comment
  • 1 month later...

sbb poceo korisnike da stavlja iza nat-a. navodno ce sve korisnike prebaciti. ko hoce javnu ip adresu, ima mogucnost da doplati staticku za oko 600 dinara mesecno. uzas koji pilicari.  :thumbd: 

Link to comment

Sta to konkretno znaci? Potencijalni problem sa p2p?

SBB-cene0809.jpg320914050.pngovo zasluzuje jednog zigu i jednog peru:Hail: :pera:

 

 

Zanimljv mi ovaj prvi post. Sad bi za ovo nanu naninu provajderu umesto hejlovanja :)

 

A prvi i najsladji broadband mi bese 256/64 kbps

Link to comment

sbb poceo korisnike da stavlja iza nat-a. navodno ce sve korisnike prebaciti. ko hoce javnu ip adresu, ima mogucnost da doplati staticku za oko 600 dinara mesecno. uzas koji pilicari.  :thumbd:

 

aj prevedi pls

Link to comment

NIje javna IP, nego su svi korisnici pod jedno, laički rečeno, kao kod kućnog rutera

Ako hoćeš da se vidiš u spoljnom svetu 610 dinara mesečno

Jesu baš svi ispod jedne ili prave grupe od nekoliko pod istim IP adresom?
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...