Jump to content
IGNORED

SBB promenio cene internet usluga


Lloyd Wyman

Recommended Posts

Ne menja se modem,kad placas trazis vecu brzinu ili koliko se secam moze brzina da se promeni i preko home.sbb.rs kad se tako odradi broj preostalih dana flat pretplate se smanjuje u odnosu na razliku u ceni.

Link to comment
Ne menja se modem,kad placas trazis vecu brzinu ili koliko se secam moze brzina da se promeni i preko home.sbb.rs kad se tako odradi broj preostalih dana flat pretplate se smanjuje u odnosu na razliku u ceni.
dobro se secas :) par minuta posle prijave preko sajta ti posalju novi config fajl, restartuju modem i imas novu brzinu. jedino ne mozes sa jaceg paketa na slabiji.i da, rs i torrenti su mi stabilni na 330+ kb/s, tako da je brzina zaista ta koju kazu, jedino emule ne mogu da nateram da povuce vise od 160 kb/s, ako neka dobra dusa ima kakav savet, rad sam da saslusam :)
Link to comment
Koje vi pakete plaćate ? Ja sam na nekom od 1390dindži u pripejdu. Pretpostavljam da ste vi u skupljoj varijanti... Kažite mi jer nešto menjaju modem kad prijaviš jači paket... Ili samo prijaviš i uplatiš novce, a oni na slavini puste jači protok...327748791.pngEvo još jedan pik, malo kasnije...327752692.pngNaravno ja sam na flat-home paketu bez ograničenja, što mi je bitno jer teram wireless na 3 kompa i par komšijskih lopovskih latopova... (još nisam stavio zaštitu, moram da nađem gde sam stavio CD <_<)
Ja sam uplatio prepaid na 60 dana 1320 din nešto 2,3 GB prometa...Rekoh prvo da vidim pa ću onda da biram, mada mi ova varijanta sasvim odgovara, ništa ne skidam, kada dođem kući obično mi je muka i da pogledam u monitor, tako da osim maila i PPP-a nema neke upotrebe... Doduše klinka je savladala osnove googl-a pa očekujem povećan download mp3-a, desktop tema, virusa....
Link to comment
Ja sam uplatio prepaid na 60 dana 1320 din nešto 2,3 GB prometa...Rekoh prvo da vidim pa ću onda da biram, mada mi ova varijanta sasvim odgovara, ništa ne skidam, kada dođem kući obično mi je muka i da pogledam u monitor, tako da osim maila i PPP-a nema neke upotrebe... Doduše klinka je savladala osnove googl-a pa očekujem povećan download mp3-a, desktop tema, virusa....
ja imam dnevno ponekad 4GB prometa, tako da mi ova tvoja varijanta nikako ne bi odgovarala :Dinace, ja od prebacivanja sa 1024/128 na 2048/256 nemam punih 2MB dl-a. realno dobijam negde oko 1.8 do 1.9, sto ce reci da na torentima imam oko 210-220 KB po sekundi maksimalno.
Link to comment
ja imam dnevno ponekad 4GB prometa, tako da mi ova tvoja varijanta nikako ne bi odgovarala :Dinace, ja od prebacivanja sa 1024/128 na 2048/256 nemam punih 2MB dl-a. realno dobijam negde oko 1.8 do 1.9, sto ce reci da na torentima imam oko 210-220 KB po sekundi maksimalno.
šta da ti kažem, kada ljudi počnu o torentima, mazgama i sl. ja se lepo pozdravim i... Bruka jedna, ne da nemam pojma nego... :rolleyes: Baš sam pre neki dan imao molbu da skinem neke albume, zna devojka da može, znam i ja da može ali gde, kako, s kim, s čim... Pa još treba da imam share 20 GB.. Ej!!!Ja da imam 20GB materijala za share već bi kupovao storage za po kući...
Link to comment
ja imam dnevno ponekad 4GB prometa, tako da mi ova tvoja varijanta nikako ne bi odgovarala :Dinace, ja od prebacivanja sa 1024/128 na 2048/256 nemam punih 2MB dl-a. realno dobijam negde oko 1.8 do 1.9, sto ce reci da na torentima imam oko 210-220 KB po sekundi maksimalno.
Our hearts are bleeding.
Link to comment
šta da ti kažem, kada ljudi počnu o torentima, mazgama i sl. ja se lepo pozdravim i... Bruka jedna, ne da nemam pojma nego... :rolleyes: Baš sam pre neki dan imao molbu da skinem neke albume, zna devojka da može, znam i ja da može ali gde, kako, s kim, s čim... Pa još treba da imam share 20 GB.. Ej!!!Ja da imam 20GB materijala za share već bi kupovao storage za po kući...
ukucaš u gugletu ime_albuma + rapidshare i opa! pis of kejk :D
Link to comment

imala sam srece pre par dana kad sam uplacivala prvi put sbb.. zena na shalteru se iskikota zato sto se isto prezivamo i rece mi da mnogo voli moje prezime ... a nije bilo cak ni guzve!luckyme.. pu pu p...

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...