Jump to content
IGNORED

Total TV


Ledja

Recommended Posts

  • 2 years later...

Zna li možda neko može li se kupiti srpski Total TV paket a instalirati u Crnoj Gori? Crnogorci skrembljuju RTS kada igra Partizan pa od toga pizdim.hvala

Link to comment
Na broju 33 krenuo je novi BiH kanal, Face tv, novi tv Senada Hadžifejzovića
cije je to, tj. ko su vlasnici, zna li se?edit@arbeitmanna jebga, ako moze u nemackoj, valjda moze i u CG. Edited by aram
Link to comment

mozes da koristis total TV bilo gde u svetu, jedino je problem to sto moras sam da instaliras ako si van srbije. doduse nije ni to toliko tesko...plus racune mora da placa neko u sr (makar je u mom slucaju tako :unsure: )

Edited by lostfanforever
Link to comment
cije je to, tj. ko su vlasnici, zna li se?
Senad Hadžifejzović je osnivač i vlasnik. E sad odakle je pristigla lova to još nisam uspeo da saznam.Trenutni urednici su Nadža Karić, Dunja Pašić, Zvezdana Perendija i Ivona Narančić
Link to comment
  • 1 month later...

Da li je to SBB kupio TOTALTV ? Mislim na ponudu TotalTV za poneti i sajt koji se po informacijama poklapa, cak i u delu o ovlascenim montazerima po Evtopi :Dwww.totaltv.tv je sbb, a www.totaltv.rs je taj stari total ili ja gresim?

Link to comment

TotalTV je SBBova satelitska platforma (valjda se tako kaze)..tv sajt je sajt platforme, a .rs je sajt jedne od mnogih firmi koje preprodaju opremu, montiraju antene i tako to.

Link to comment
  • 4 weeks later...
OD 1.8. u Total stiže i Comedy Central
A u obican SBB? Nadam se tom kanalu od uvodjenja kablovske.edit: :)
Mnogima najzabavniji kanal na svetu stiže i kod nas! Od 1. avgusta ćete imati priliku da se svaki dan do suza smejete uz čuveni Comedy Central Extra. Biće dostupan svim korisnicima SBB-a, korisnicima Total TV u Plus paketu, kao i putem D3 GO usluge.Program ovog kanala posvećenog isključivo komediji prepun je provokativne originalne produkcije, „stend-ap“ komedija i nekonvencionalnih serija i filmova.Inovativni kanal koji nam je dao emisije poput kultnog Saut parka, Futurame i emisije Dejli šou Džon Stjuarta definitivno zna šta je smešno. A zna i više od 140 miliona njihovih gledalaca! Gledajte svet iz drugačije perspektive. Ponekad će delovati apsurdno, ali uvek će vam biti smešno!Kad god poželite da se nasmejete - Comedy Central je tu!
Pocecu ponovo da gledam TV i kad nema sporta :)edit: na D3 ce biti u okviru start paketa. Edited by katamaran
Link to comment

nemamo posebnu temu o satelitskim progamima ili sam ja retard? samo pitam™ :)a sta sam u stvari teo je da me neko uputi ima li negde spisak svih ex-yu programa koji se mogu uhvatiti na nekom satelitu? renne?

Edited by aram
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...