Jump to content
IGNORED

Total TV


Ledja

Recommended Posts

14 minutes ago, renne said:

Mora biti sve i na totalo

I HBO, i Filmbox paket, i BN

Zovi telemach ako ti ne radi

nie ni meni hbo na totalu, ni filmbox nit ..

 

to traje valjda od 15 maja do 15 avgusta

 

javi cane sta kazu, da znam dal da ih zovem i ja..

Edited by InvisibleLight
Link to comment
On 16.7.2019. at 12:25, InvisibleLight said:

nie ni meni hbo na totalu, ni filmbox nit ..

 

to traje valjda od 15 maja do 15 avgusta

 

javi cane sta kazu, da znam dal da ih zovem i ja..

 

Мени само ХБО пакет није био откључан, Филмбокс и БН јесу. Ушао на мојтелемах, пише да ми је активиран ХБО пакет то 31.8. Онда сам назвао подршку и рекао им то све и која је порука на екрану, међутим пошто нисам био кући кад сам звао, рекли да их назовем кад будем и послије нисам назвао јбг. @renne

Link to comment
3 minutes ago, Cane Vukic Prebranac said:

 

Мени само ХБО пакет није био откључан, Филмбокс и БН јесу. Ушао на мојтелемах, пише да ми је активиран ХБО пакет то 31.8. Онда сам назвао подршку и рекао им то све и која је порука на екрану, међутим пошто нисам био кући кад сам звао, рекли да их назовем кад будем и послије нисам назвао јбг. @renne

Ja juce jos potpisala novi ugovor na 2 god i trebalo bi i zbog tog naredna 3 meseca da mi bude sve otkljycano, jos nista. Zvacu ih.

Link to comment
  • 1 month later...

Која је фора са Ареном на ЕОНу? Не ради ни на једном вај-фају, само на интернету самог телефона.

Link to comment
  • 1 month later...

Hvala, zvaću ih.

Dešavalo se već da rešim problem tako što otvorim prozor i samo malo pomerim antenu ili kabl, ali sada to ne prolazi.

Ovi svi kanali su na istom satelitu, pretpostavljam.

Link to comment
  • 1 month later...

Hoce li ponovo otkljucavati eon videoklub? Odgledao ponovo office, extras, fargo, poceo curb your enthusiasm, the sopranos, ima i wire, jos sam lepo omiljenisao nekolicinu jos za gledanje kad op, juce posle odgledane epizode  jedne serije detektivskog tipa, pokusam da pustim sledecu, medjutim informacija kae vas paket ne ukljucuje ovaj sadrzaj, blablabla,  jbg...

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...