Jump to content
IGNORED

Total TV


Ledja

Recommended Posts

to renne Na Totalu imaš i desetak radio programa, od kojih su, nažalost, slušljivi jedino B92 i Index radio. Ostalo su uglavnom pinkoidne stanice, izuzev Montenegra, koji je valjda neki državni crnogorski radio.

Link to comment
negde mi se mota po glavi da sam nekada cuo pricu o 30ak evra mesecno, i da ta cifra treba da pokrije internet, IPTV i VOIP.
da su dodali još besplatno telefoniranje u lokalu, onda bi bilo ko u grčkoj...Ovo ne zvuči loše, doduše, ali pitanje je... :unsure:
Link to comment

Vrijeme je kupovati LCD TV.

Početkom iduće godine SBB planira svoju satelitsku platformu obogatiti i sa kanalima u visokoj razlučivosti (HDTV), a u ponudi će se naći i PVR službeni digitalni prijemnici koji će omogućiti korištenje usluge VOD (Video na zahtjev).
link
Link to comment
  • 2 months later...
....Inače, najjeftiniji je tzv. osnovni paket i košta 620 dinara. U njemu su: RTS I i II, B92, Info B92, Fox, Avala, Košava, Janal D, STB, DoQ, Enter, Super, SOS, MTS, Panonija, Kopernikus, Palma, Spectrum, Most, Happy Cable, Televizija S, History, Explorer, Geography, Discovery, BBCPrime, MTV Adria, Motors i Metropolis. ....
Da dopunim samu sebe, posto sam tek sinoc primetila da, u okviru osnovnog paketa, imam jos "tonu" kanala: TravelOBN /BiH/RTRS / Rep.Srpska/ATV /Alternativa-Banja Luka/FTV /federalna BiH tv/TV3 /slovencki kanl/Sport Club /hrvatski kanal/Alfa RTV Atlas /valjda CG/Top MusicUltra TV 24 sata tv TV Melos Sveukupno 42 kanala.
Link to comment
  • 1 month later...
  • 9 months later...
  • 1 month later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...