Jump to content
wall

Podela SRS-a

Recommended Posts

wall

Ode Toma... :rolleyes:edit> Može neko od ovih dobrih ljudi s velikim ovlastima da sredi ono dvre u dve... <_<

Edited by wall

Papovac

a sta ako mu ne usvoje ostavku i on resi da ponovo zakaci bedz.

Аврам Гојић

ne, ode šešelj, samo još uvek to ne zna.a cepanje u strankama sa snažnim ideološkim i biračkim uporištem obično ih čini mnogo jačima, jer se tako oslobađaju organizacionog balasta.

wall
ne, ode šešelj, samo još uvek to ne zna.a cepanje u strankama sa snažnim ideološkim i biračkim uporištem obično ih čini mnogo jačima, jer se tako oslobađaju organizacionog balasta.
Ne mislim tako... Povuće Toma sasvim pristojan broj SRS glasača.Nisu svi SRS glasači ostrašćeni fanatici i nacionalisti. ako bude znao eto njemu sirotinje i žrtava tranzicije...edit: jbt ova tastatura mi nikako ne čuči angry.gif Edited by wall

Papovac

Najvaznije je ko ce sada preuzeti stranku. Nesta ne verujem da je Vucic prvi vojvodin pik.

wall
Najvaznije je ko ce sada preuzeti stranku. Nesta ne verujem da je Vucic prvi vojvodin pik.
Ako ne on, onda iskopaće nekog V.D.-aMada mislim da i nije tako važno ko će preuzeti, ko god da bude taj će se voditi direktivama šešelja do on ne dođe...

hattori

mogla bi vjerica. :rolleyes:

Papovac

zensko kolektivno predsednistvo. to bi bila prava stvar.

Аврам Гојић
Ne mislim tako... Povuće Toma sasvim pristojan broj SRS glasača.Nisu svi SRS glasači ostrašćeni fanatici i nacionalisti. ako bude znao eto njemu sirotinje i žrtava tranzicije...edit: jbt ova tastatura mi nikako ne čuči angry.gif
nismo se razumeli...pa ja to i kažem...s tim što verujem da njegova ostavka neće proći tek tako, da ona nije konačna, i da je lako moguće da će u priči deblji kraj izvući ekipa oko šešelja.

Mil@n

Samo da ne preuzme pussy lips, koliko god on bio patetičan i jadan u svom očaju, i umobolnim monolozima, kontam da je onima koji mu veruju jako inspirativan, primer patriote, vođe i rol model za svakog vadikala. Bolje neko flegmatičniji, da se bolje uklopi u atmosferu stranke koja na svu moju sreću i radost definitivno crkava.

wall
a sta ako mu ne usvoje ostavku i on resi da ponovo zakaci bedz.
Ništa od toga. Zahvalili se ovi iz otadžbinske centrale na svemu.

Аврам Гојић

stvarno mislite da je ovo smrt stranke?ovo je njen prelomni momenat, transformacija iz liderske stranke u politički pokret koji je jači od svojih nosilaca.

hattori
stvarno mislite da je ovo smrt stranke?ovo je njen prelomni momenat, transformacija iz liderske stranke u politički pokret koji je jači od svojih nosilaca.
nije seselj podneo ostavku, nego toma. :huh:

wall
nismo se razumeli...pa ja to i kažem...s tim što verujem da njegova ostavka neće proći tek tako, da ona nije konačna, i da je lako moguće da će u priči deblji kraj izvući ekipa oko šešelja.
Nismo uopšte. :) Upravo tako i ja mislim, možda bude malo kritično kada se šešelj vrati ,pa glasače ponese euforija i priča oko junaka i sl...

Papovac

nije smrt stranke, ali je definitvno, drasticna promena. ukoliko toma ostane u politici privuci ce vise glasaca nego sajam ludaka koji ga je najurio.