Jump to content
IGNORED

Kafa


dig_chohano

Recommended Posts

12 minutes ago, Frank Pembleton said:

Inače sećam se da mi je neki gastrenterolog ili tako neki doktor pričao da nema gore kombinacije za želudac od kafe i mleka zajedno...
E sad da li sam ga poslušao, to je druga stvar...
 

 

znam petra borovića koji je poprilično estradan lik, ali je i antivakser, tako da fuck him

 

Link to comment
 
znam petra borovića koji je poprilično estradan lik, ali je i antivakser, tako da fuck him
 
Ovaj sigurno nije bio antivakser, niti sam ikad čuo za njega...



... Shiit has hit the fan...

Link to comment
4 hours ago, darling said:

:D

 

ne ne, ovo je najobicnija kafa, zajebavala sam se s kajmakom, nego vidi kafetijeru s novim ventilom, drugaciji je, i pravi penu. ima i rupu na poklopcu. mislim da zelim ovaj model :)

 

Ima to već neko vreme, i taj novi ventil valjda dodaje dosta vazduha pa se napravi fin krem. Koristim već neko vreme. A već sto godina da svako jutro napravim kapućino onaj ručni za pravljenje pene.

Behokic-400-ml-Latte-Manuale-Ugello-In-A

Link to comment
7 minutes ago, Lezilebovich said:

U kojoj beše kafeteriji ima da se kupi moka aparat za kafu ? Kafetin ili kafeterija ili neki treći ? 

kofein

nekidan je u koin kazi bialeti bio bas povoljan

Link to comment
44 minutes ago, Tresko said:

Ima to već neko vreme, i taj novi ventil valjda dodaje dosta vazduha pa se napravi fin krem. Koristim već neko vreme. A već sto godina da svako jutro napravim kapućino onaj ručni za pravljenje pene.

 

 

jesi primetio razliku? citam rivjuz, neki tvrde da je ista, neki da ja jaca kafa. 

 

kafa uvek moze s maslacem, orasima, cokoladom. moze i kafa sa sirom, tiramisu. obozavam kolace s kafom. 

Edited by darling
Link to comment
kofein
nekidan je u koin kazi bialeti bio bas povoljan
Da i tamo ima i dihtung[emoji769] i rešetku, ali mislim da nema ovi novi sa penopravljačem...



... Shiit has hit the fan...

Link to comment
Just now, Frank Pembleton said:

Da i tamo ima i dihtungemoji769.png i rešetku, ali mislim da nema ovi novi sa penopravljačem...



... Shiit has hit the fan...
 

 e, ne znam pjenopravljace, ja sam oldskul.

Link to comment
48 minutes ago, darling said:

 

jesi primetio razliku? citam rivjuz, neki tvrde da je ista, neki da ja jaca kafa. 

 

kafa uvek moze s maslacem, orasima, cokoladom. moze i kafa sa sirom, tiramisu. obozavam kolace s kafom. 

Ista, ista, samo ima dobru penu.

Link to comment

Jebo ja sebe. Noćom obično kuvam čaj u perkolatoru™. 

Bude to zeleni. Sinoć ga nisam imo nego turio nanu. I to tako abjuzovano prenoćilo. 

Sad skuvo kafu. Sa sve mentolom. Još kombinujem 2 kave. Ova ikeina je jaka ko smrt te moram da je krstim nekom kupovnom bonito što sam isto nekim nesrećnim slučajem kupio. 

Poslednji put sam bio ovako zgađen kad sam dobio onu šatro arapsku kafu sa kardamomom il tako nekim parfimom. 

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...