Jump to content
IGNORED

Kafa


dig_chohano

Recommended Posts

Ne brisati ni slučajno. Ovo je idealna prilika da se napokon vidi ogoljeni metrosexualizam ovih kvazi-nacoša. Fensi kafe, bez taloga, mleko, šlag (garant i cimet stavljaju, rendaju čokoladu)... Prema njima je i Uki sturmbanfuhrer.

Link to comment

Turska, of kors.Kada je pijem na poslu, ili kod kuce da se razbudim, pijem iz soljice, obavezno sa tacnom. One nove, raskrupnjane, kao nekad za belu kafu.A kad je u pitanju larpurlartizam, onda volem one starinske, male, sa malom tacnom, od tri srka, ili 5 mikro srkova.

Link to comment
mislim da cu ovom slikom da obradujem pokretaca teme. and now: the real thing!made in sarajevo, 25.8.2007
ohoho, tu je bio i 1 rahat lokum. je l' od ruze?a ratluk je u soljici gde posle sipas kafu!? zanimljivo.
Link to comment
mislim da cu ovom slikom da obradujem pokretaca teme. and now: the real thing!made in sarajevo, 25.8.2007
Uh, mašala! Još fićok domaće radže, i eto komplet kafe (i dalje se može naručiti u renomiranim ugostiteljskim objektima visoke F kategorije diljem Srbije).
A kad je u pitanju larpurlartizam, onda volem one starinske, male, sa malom tacnom, od tri srka, ili 5 mikro srkova.
:lol: Edited by dig_chohano
Link to comment

Mene su te male classic šoljice sa cvetnim dezenima (i kvrgavom ručkom nezgodnom za držati) uvek podsećale na one tzv babske kafe, tj slabe i sa šećerom. Ono kad te ne pitaju hoćeš li šećer ili ne, nego samo sunu :(Dok sam pio tursku, to je obavezno bila midi šolja, 3/4 ispunjena, kafa jaka kao smrt i bez šećera (šećer u izvornom pojavnom obliku ne koristim nikako).

Link to comment

pijem tursku (ko i cak noris). velike solje. jedinu nes (a stvorio se konsenzus da je nes za sisice) koju sam pila je jedna koju sam dobila na poklon od drugarice (flegma je idejni tvorac koncepta):KenjaraReg.jpg

Link to comment

Ovo me podseća na ideju koju odavno želim da patentiram. Nešto kao Instant Coffee Kit. Gumeno dupence iz koga stiskanjem isteruješ kafu u šolju, gumene sisice za mleko i gumena pišica za vodu :)Edit: naravno, voda se zagreva u pišici dok ista ne poprimi oblik spreman za izbacivanje.

Edited by henrik larsson
Link to comment
Patent ima jednu ozbiljnu manu: sisice i pišica na istom telu.
Da, ali nema glavu, tako da je sve u redu.Verzija sa glavom uključuje i žestinu, koja izlazi iz usta :)
Link to comment
A ratluk na nos, da pretpostavim?
Možda večeras razradim i tu ideju, mada ne volim ratluk. Čoveku svašta padne na um dok leži gripozan na gajbi petkom uveče, umesto da negde pije neku kvalitetnu ceđenu pomorandžu :(
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...