Jump to content
IGNORED

Kafa


dig_chohano

Recommended Posts

try thisčaša 3 deci3 kašike nekog kakaa/nesquick ili slično/+1 doza espressa+5-6 kockica leda/ako je blender blizu,usitnitu ga/+tečni kakao+mlekopretty refreshing cool.gif

Link to comment
3 kile šećera, kanta meda, šleper čokolade
E, sad smo tu negdi. :( Go ahead - prezirite i osuđujte.Vrhunac perverzije - ponekad u kafićima zatražim da mi na šlag pospu malo kakaa. :D Odvratna sam.
Link to comment
Uff.. kud ne vido ovaj topic ranije.Ne baš u hektolitrima i nije baš da se nalivam, ali volim da uživam u kafi-kafama. Turska isključivo bez šećeraEspresso sa ili bez mleka plus mucho šećeraReđe - Nes bez mleka sa šećerom.. ili pak nes, mleko und nesquick umesto shećeraDouble dutch mi je omiljeni 'kafasti napitak' kako zovem moke, latte i td. Sve volim da probam... ali sama najčešće spremam tursku i espresso... iskopala staru espresso džezvu epresso-espresso.jpg i mnogo se lepo slažemo :)
jest da je post iz oktobra al nisam vid'la. koju kafu dostupnu na nasem trzistu kupujes za ovaj espreso aparat? ne mora lin da odgovori, moze bilo ko, ko zna :Dinace, pijem espreso iz ovoga na slici, bez secera sa mlekom. tursku bez secera. osetim i zrno secera ako ima i onda mi je bjaks. Edited by pcelica
Link to comment
kako ovde provirim, tako mi se pije kafa. mada nista ni slicno ovom alphonsovom...stagod da je to :D
LOL. no, priznajem. ne znam dal sam rekao da mi kafa, sem retke turske, stvarno nije nikakav ritual. Pliz dont hejt mi tu mach. :)
Same here. Samo Franck :heart: , ali ne želim reć kakvu. Banovali bi me.
med mi nije pao na pamet, ali kad spomenu Franck.... :wub: . josh neshto za moju to-do listi za sledeci odlazak u ZG
Link to comment

Luba je ovde pre par meseci preporucila Koki kafu... pa da se i ja pridruzim reklami. Fenomenalna! Jaka aroma, tamno braon skoro crne boje... ponekad samo u prolazu otvorim teglicu da pomirisem :P Ove fabricki mlevene su bezveze.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...