Jump to content
IGNORED

Kafa


dig_chohano

Recommended Posts

ne nabijam. jedan od dva klipa koja sam pogledao vezano celu ovu stvar je jedan talijan koji govori da ne treba tovariti. on isto kaže da se sklanja sa vatre ranije kao da ti slučajno ne završe partikli kafe u šoljici.

drugi klip je kako se pravi kubanska kafa. :D

nešto sa šećerom. to mi ne treba.  

 

 

Link to comment
10 hours ago, halloween said:

@Ras Nema u svakom DM, samo onim koji imaju DM bio proizvode, a to u kojim ih ima pretraži filijale na sajtu - one koje imaju ikonicu "prošireni asortiman bio hrane" tu ima kafe ako nije rasprodata.

 

2/3 imaju u komšiluku, ali ako im je kafa poput suvih urmi, neću je dalje ni tražiti.

Link to comment

čitao sam ja o tim vašim spravama pre sto godina al eto trebalo je kinez da se pojavi za 200 dinara da bih ja to isprobao. 

sad šta bih dobio sa nekom skupljom spravom, ne znam. ovaj kinez kako ras kaže istopiće se, a ja očekujem i da eksplodira. mislim da je aram rekao nekad negde da se ne pere to nešto previše. kamenac na ventilu? kako održavate?

a eto tu je i ta french press, ali da se ne zalećem previše jer poznajući sebe kad sve to nabavim preći ću na čaj. 

Link to comment
23 hours ago, nisam ja said:

Kupio moka pot kod kineza za 200 dinara. 

 

1 odlična kafa izlazi iz toga. I to od neke konfekcijske sirovine. 

 

https://www.maxi.rs/online/Pice-2C-kafa-i-caj/Kafa/Espresso/Lavazza-set-2xQ-Rossa-250g-2BMoka/p/7303637

 

Ja uzeo pre godinu dana ovaj i isto sam zadovoljan kafom mada je počeo sa strane da propušta vodu. Kao da ne može dobro da se zašrafi, moguće da je ta gumica zrela za menjanje. A nisam ga preterano koristio, možda sam skuvao 1.5 kg kafe sve ukupno.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...