Jump to content
IGNORED

Aerodromi i letenje


Аврам Гојић

Recommended Posts

Ja sutra uvece krecem od kuce, letovi pocinju u cetvrtak.Od tada pa u narednih 10 dana bice:LHR-BOS-YYZ; YYZ-JFK-LHR; LHR-ZRH-BEG; BEG-ZRH-BHX :)nova iskustva bice BOS i YYZ; American Airlines i American Eagle; Dayrooms [hotel] na ZRH.A ovo podvuceno u nekih 26 sati oko Nove Godine.Javljam kako je sve proslo kad se vratim :)
dobar si kolega. ja sam isto na turneji: ponedeljak:peking - shanghai hongqiao airport pa kolima 2h do grada suzhou i nazad do hotela pri paerodromu pudongutorak: shanghai pudong - hong-kong sreda: iz HK do guanzhou vozom 4h i uvece nazad za peking.trenutno u HK. ovde se narod smrzava na 15 stepeni a meni fino posle pekinskih minusa. aerodromi su novi, veliki i veoma funkcionalni. za let iz pekinga u 7-30 iz kuce izlazim u 5-45 ( i ne zivim kod aerodroma ;) )samo pasoska kontrola u HK je cca pola sata, sve ostalo se prolazi bez zadrzavanja. a kada letim za moskvu muka me uhvati. to je drndanje nevidjeno. obicno se prtljag na seremetjevu ceka, pasoska se ceka, na zelenom koridoru obavezno proveravaju prtljag, i kao slag na tortu moskovske guzvetine na putu do stana. radnim danom 2-4h je potrebno od aerodrom do centraslabo sam slikao aerodrome. imam samo pekinski terminal 3 u 6-20IMG_4962copy_1200.jpgIMG_4963copy_1200.jpg
Link to comment
i spavaj, spavaj malo bar u avionu.:)
probacu, posto ovu noc provedenu na aerodromu nisam :(iz nekog razloga, zaradio SSSS prilikom cekiranja, pa su mene i rucni prtljag sad na gejtu isprevrtali skroz <_<
Link to comment
Ja sutra uvece krecem od kuce, letovi pocinju u cetvrtak.Od tada pa u narednih 10 dana bice:LHR-BOS-YYZ; YYZ-JFK-LHR; LHR-ZRH-BEG; BEG-ZRH-BHX :)
Evo me na pola puta, vratio sam se na LHR :) [ali ne i moj prtljag]Nemam bas sjajno misljenje o American Airlines/American Eagle - stigli u Boston pola sata ranije, ali kasnili preko 2 sata za Toronto jer nisu imali pilota za nas avion.Juce kasnili iz Toronta sat i po, onda u Njujorku se ukrcali na vreme, poleteli preko 3 sata kasnije, od kojih preko 2 je provedeno na gejtu.I izgubise prtljag - mada dobra strana toga je sto ne moram ovde da se objasnjavam za ekstra kilazu [razlika izmedju US i EU letova] - samo da stigne u Beograd pre naksutra kad se vracam za UK :lol:Avioni su iznutra onako malo ofucani, IFE im je zastareo, a i na ovom poslednjem letu nocas, osoblje nije bilo bas ljubazno...Oni proslavise NG u zadnjem delu aviona po njujorskom vremenu, ali nista veliko.Eto, toliko, cekirao sam se za ZRH i BEG, idem da klopam nesto pre toga.
Link to comment
Evo me na pola puta, vratio sam se na LHR :) [ali ne i moj prtljag]
meni po prvi put nisu koferi ostali u rimu ili milanu. ovaj put, prenocice u frankfurtu. :Ddoduse, dobro je i da nas dvoje nismo ostali da prenocimo tamo. hvala bogu da nije bilo zive duse na aerodromu pa smo uspeli da se za 15 minuta prebacimo iz jednog aviona u drugi.edit:ako nista drugo, bar su odmah znalli i gde su i kada stizu. sto ti je nemac. :D Edited by voja i
Link to comment
meni po prvi put nisu koferi ostali u rimu ili milanu. ovaj put, prenocice u frankfurtu. :D
isto ovde - stizu tek danas u 5 popodne <_< ako ti isto nemas srece da ce da ih isporuce na kucnu adresu, mozda se vidimo tamo :D
Link to comment
isto ovde - stizu tek danas u 5 popodne <_< ako ti isto nemas srece da ce da ih isporuce na kucnu adresu, mozda se vidimo tamo :D
Samo gledam ovo tvoje puteševstvije i razmišljam, isplati li se uopšte dolaziti u BGD na tako kratko i pod ovakvim uslovima...Obaška prtljag... Ja bih psovao na sva usta... A evo vidim na avataru, ti se i dalje smeškaš... :rolleyes:
Link to comment
Samo gledam ovo tvoje puteševstvije i razmišljam, isplati li se uopšte dolaziti u BGD na tako kratko i pod ovakvim uslovima...Obaška prtljag... Ja bih psovao na sva usta... A evo vidim na avataru, ti se i dalje smeškaš... :rolleyes:
isplati se [vidi pod: majcina radost :inn:]psovao bih i ja, ali znam da nema vajde od toga, moze samo da skodi.sto se tice prtljaga, zvao sinoc i carinu, ali nemaju razumevanja - kupicu sad nesto ujutro, pa cu od amerikanaca da trazim kintu nazad :)
Link to comment
American Airlines/American Eagle
American Airlines: Jutarnji let Toronto - Washington, DC: Flight attendant se preko razglasa (u dosta ofucanom avionu) izvinjava što neće biti nikakvog pića (ni vode) osim kafe i čaja. Razlog: neko provalio preko noći u avion i pokrao sve limenke i flaše. Putnik br. 1: Pa gde ste parkirali avion? Na javnom parkingu?Putnik br. 2 (zabrinuto): Ako su mogli da provale u avion da uzmu nešto, zar nisu mogli nešto drugo i da ostave? :lol:
Link to comment

Dobrodoshli nazad sveCki putnici i svima srecna nova!Sam' da prijavim da je Qantas majka, zeznushe nas na povratku iz Sidneja do Bangkoka i uvalishe nam BA aviJon pa nam slatko naplatishe eGstra prtljaga <_< A aerodrom u Bangkoku je 24/7 ludnica, zao mi sto ne fotkah - dal vishe ljudi il letova majkumu!

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...