Jump to content

Aerodromi i letenje

Аврам Гојић

Recommended Posts

I*m with the pilots

Lol, jos kada hoces da koristis taj novac, cepnu 15 evra (ili mozda zavisi od sume, ja imam oko 95 evra). Prosto sam fascinirana poslovanjem low-cost kompanija. Ili ljudima ovakve stvari ne smetaju, ili svi uvek kupuju sa najjeftinijom varijantom za koju znaju da nema ni dinara povratka.

• Replies 4,1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

• jms_uk

937

• I*m with the pilots

174

• banecare1

172

• Muwan

136

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Probajte na klubu putnika Srbije, na forum sekciji. Sent from my iPhone using Tapatalk

Otidoh tamo i iskljucih na tren adblocker, i prvo sta je izaslo je reklama "Prevoz pokojnika iz Nemacke"

Posted Images

Kursadžija

Ima li neko ideju kako leteti za Moskvu i nazad?  - imam tamo neki poslić sedmicu dana ali ne vidim rešenje

Ovo se baš odužilo

vladavsnarod
On 7.9.2020. at 11:13, Kursadžija said:

Ima li neko ideju kako leteti za Moskvu i nazad?  - imam tamo neki poslić sedmicu dana ali ne vidim rešenje

Ovo se baš odužilo

Vidi sa Turkish Airlines

On 9.9.2020. at 6:39, vladavsnarod said:

Vidi sa Turkish Airlines

al ne znaci da ces da poletis :laugh:

peti put otkazuju muzu let od juna (!)...znaci samo da ocekam njega u taj jebeni avion kako uzlece! bas danas bili opet otkazali a svaki put dodajes jos para za razliku u taksama. ma da popizdi covek. jebala ih corona...

I*m with the pilots
16 hours ago, mustang said:

al ne znaci da ces da poletis :laugh:

peti put otkazuju muzu let od juna (!)...znaci samo da ocekam njega u taj jebeni avion kako uzlece! bas danas bili opet otkazali a svaki put dodajes jos para za razliku u taksama. ma da popizdi covek. jebala ih corona...

Sto ne idete sa JU sa JFK-a, ima sigurno neka kombinacija iz Los Anđelesa sa njima?

14 minutes ago, I*m with the pilots said:

Sto ne idete sa JU sa JFK-a, ima sigurno neka kombinacija iz Los Anđelesa sa njima?

ju je zavrsio karijeru sa mnom a samim tim i sa nama :laugh: ...cak ni iz evrope za beg, ne mogu da budu oni. 

@jms_uk lufthansa bi poletela samo iz inata :D

Edited by mustang
4 hours ago, Tsai said:

trebalo bi da idem u portugal pocetkom decembra na 5-6 dana. sta mislite kolika je sansa u procentima da ce to biti izvodljivo, al iskreno?

tesko. 

da bi usao u portugal, moras da glasas za trampa

• 2 weeks later...

Da li su cene na sajtu Pegasus airlines konacne kad se kupe online ili se na Nikola Tesla aerodromu placaju jos neke takse?

Sent from my Redmi Note 9 Pro using Tapatalk