Jump to content
IGNORED

Aerodromi i letenje


Аврам Гојић

Recommended Posts

za par minuta letim za shenzhen sa novog pekinskog aerodroma. prvi let od 19.01.2020 kada sam se vratio u kinu pred pocetak sranja. 

 

daxing je impozantan, sto ja bas i ne volim zbog mnogo hodanja. 

 

kao da je 1988 godina, jedini sam stranac u samoljetu

 

 

 

 

 

 

 

  • +1 2
Link to comment
  • 2 months later...

Tražim po Air Serbia sajtu kako da doplatim drugi komad ručnog prtljaga i ne postoji ta opcija. 

Da se pravim lud i probam ući sa rancem i torbom preko ramena?

Link to comment
20 hours ago, maheem said:

Tražim po Air Serbia sajtu kako da doplatim drugi komad ručnog prtljaga i ne postoji ta opcija. 

Da se pravim lud i probam ući sa rancem i torbom preko ramena?

Koliki su ti ti prtljazi?

Meni je uspevalo s rancem i cegerom.

 

Pro tip: ako je odeća u prtljagu, vakuum kese mogu znatno smanjiti zapreminu. U azijskim radnjama ima za par stotina dinara komad, nije sjajna al radi poso, uz njih mi ni ne treba čekirani prtljag.

  • Hvala 1
Link to comment

Mozes jedan normalni rucni prtljag ala koferce do 8kg, i jos nesto do 4kg tipa ranca, sto mozes da gurnes ispod sedista. Jedan savet: kod JU pogledaj uvek koliko su i cene za biznis klasu, meni se vise no jednom desilo da je redovna cena bila ili ista kao za ekonomsku ili tipa 10 evra vise, a tu onda imas prava dva rucna kofera.

 

Isto je pravilo za rucni i kod LH, mi i moji vec dugo rabimo to, nekad taj ranac bude i od 6kg a nekad bude tu pride i mala tasnica za dokumenta ali niko nije uzeo da proverava do sad. Mozda i zato sto se cekiramo online pa nema posla na pultu.

  • Hvala 1
Link to comment
14 hours ago, Shitgenstein said:

Koliki su ti ti prtljazi?

Meni je uspevalo s rancem i cegerom.

 

Pro tip: ako je odeća u prtljagu, vakuum kese mogu znatno smanjiti zapreminu. U azijskim radnjama ima za par stotina dinara komad, nije sjajna al radi poso, uz njih mi ni ne treba čekirani prtljag.

Ranac i torba za ploče poput kurirske al veća i teža. Ma istripovao sam se, u rancu samo laptop i sveska dok je druga teža. Obično je drugačije pa sam se istripovao da mi ranac neće računati kao manji ručni prtljag.

@I*m with the pilotsda, dobra ideja za biznis klasu. Thanx.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...