Jump to content
IGNORED

Aerodromi i letenje


Аврам Гојић

Recommended Posts

Postoji li neki sajt ili FB grupa gdje se mogu ponuditi na prodaju ili poklon avionske karte? Letovi su unutar Evrope.

Zavisi koja je kompanija u pitanju.

Flyertalk ima sekciju za to.


Sent from my iPhone using Tapatalk
Link to comment
1 hour ago, Paul Gompitz said:

wizz

Ako nadjes nesto, prosledi i meni, posto i ja trazim nekog ko bi iskoristio moj kredit kod WizzAir-a:

 

Quote

Ako planirate da letite WizzAir-om ili znate nekog ko bi to radio u naredna tri meseca, spojite nas, molim vas. Imam 12K dinara na racunu od vracene karte, koje mogu da iskoristim za bilo koga i bilo koji let.

 

Link to comment
47 minutes ago, I*m with the pilots said:

 

Otidoh tamo i iskljucih na tren adblocker, i prvo sta je izaslo je reklama "Prevoz pokojnika iz Nemacke"

kolacici citiaju Laugh topic na PPP :D

Link to comment
  • 2 weeks later...

Auh, kakve destinacije Wizz planira iz Beograda. Konačno direktno za Lisabon. Ali dogodine. Valjda. Ako sve bude bolje.

 

Edited by halloween
Link to comment

Ima vas koji ste uzimali cesce karte kod WizzAira, pa da li vam se desava da vam naplate sa kartice vise nego sto je zapravo cena karte koju dobijete?

 

Uopste nisam pogledala detaljno tada u julu kada sam kupila karte, u svom ludilu i optimizmu da ce mama doci, koliko su odmah skinuli sa kartice (jesam povrsno i ucinilo mi se da je +/- dobro), medjutim ispadne da su me valjano ojadili. Naplatili su u dinarima, karte su bile 12,027 rsd a kada gledam koliko su skinuli sa kartice, pise 14,480 rsd. Tako stoji i na nalogu tamo, da su karte 12 i nesto a da su sa kartice naplatili tih 14 hiljada. Otkud tih 2K dinara vise? Da li je to nesto redovno kod njih? Pored ovoga su uzeli jos evro i nesto zbog menjanja valute, tako da mi ne deluje da je to u pitanju.

 

:unsure:

Edited by I*m with the pilots
Link to comment

Nije mi se dešavalo, a imam prilično staža. Možda zavisi od kartice koju si koristila, u smislu koja je osnovna valuta kartice, pa nabudžena višestruka konverzija? Ili, a meni verovatnije, razlika u ceni ako jesi u Wizz klubu i ako nisi, taman dođe oko 10E po letu, plus 5E prtljag. Pitaj ih svakako, neka zarade platu i u reklamacijama.

Link to comment
3 hours ago, TdEII said:

Nije mi se dešavalo, a imam prilično staža. Možda zavisi od kartice koju si koristila, u smislu koja je osnovna valuta kartice, pa nabudžena višestruka konverzija? Ili, a meni verovatnije, razlika u ceni ako jesi u Wizz klubu i ako nisi, taman dođe oko 10E po letu, plus 5E prtljag. Pitaj ih svakako, neka zarade platu i u reklamacijama.

 

Koristila sam MasterCard koja je u evrima. Stoji lepo prvo taj iznos od 14K din pretvoren u evre, i dodatno jos 1,8 evra kao naknada za konverziju valute, a i na samom WizzAir nalogu u detaljima stoji jedno kao cena karte a drugo kao naplaceno. Svakako cu im poslati mejl, samo da nadjem koji je uopste.

Kupovala sam vise puta karte za nasu aviokompaniju tom karticom i nista ovakvo nisam videla, zato sam sad zacudjena.

Edited by I*m with the pilots
Link to comment
  • 4 weeks later...

Dakle, iako kada kupujete karte sa tom "Wizz Flex" tarifom, u kojoj pise sledece

  • Free carry-on bag (40 x 30 x 20 cm) in the cabin, placed under the seat
  • Trolley Bag (55 x 40 x 23 cm) in the cabin
  • 32 kg checked-in bag
  • Free seat selection, including front row and extra legroom seats
  • Priority Boarding
  • Priority check-in
  • WIZZ Flex
  • Online check-in up to 30 days before departure
  • Free airport and online check-in
  • Flight Information
  • Refund to WIZZ Account
  • Auto check-in Only available up to 4 hours before departure

    taj vraceni novac zapravo vazi samo za karte kupljene na ime onoga ciji je nalog. Ne za bilo koga. Kakvi prevaranti, cak ni sitnim slovima to ne pise. Ovo, i to sto dakle naplacuju prosto koji evro vise u odnosu na ono sta pise, i jos nemaju neku cestitu podrsku - jos jedna aviokompanija koja moj novac videti nece.
Link to comment

Lol, jos kada hoces da koristis taj novac, cepnu 15 evra (ili mozda zavisi od sume, ja imam oko 95 evra). Prosto sam fascinirana poslovanjem low-cost kompanija. Ili ljudima ovakve stvari ne smetaju, ili svi uvek kupuju sa najjeftinijom varijantom za koju znaju da nema ni dinara povratka.

 

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...