Jump to content
IGNORED

Aerodromi i letenje


Аврам Гојић

Recommended Posts

Jedna nasa prijateljica je redovno preko 10 godina koristila Turkish za letove za Njujork, jer su pored dobre usluge davali besplatno po dva kofera. Medjutim kako je isla starija, prestala je uprkos tome, jer su letovi prosto sveukupno duzi i teze joj je to sve padalo, pa je presla da ide ipak preko zapadne Evrope.

Link to comment
11 hours ago, I*m with the pilots said:

Jedna nasa prijateljica je redovno preko 10 godina koristila Turkish za letove za Njujork, jer su pored dobre usluge davali besplatno po dva kofera. Medjutim kako je isla starija, prestala je uprkos tome, jer su letovi prosto sveukupno duzi i teze joj je to sve padalo, pa je presla da ide ipak preko zapadne Evrope.

Meni je 3 sata duze da letim preko Turkisha, ali posto imam samo 3 izbora u povratku (drugi je Lufthanza treci United), ako mogu uvek izaberem Turkish. Oni lete sa 777 a to mi je najlepsi avion u svijet. Plus su mnogo kulturniji, ako ogladnis uvek imaju sendivce, Luftwaffe i United ti daju kikiriki, ako si im simpatican.

Link to comment
On 16.6.2020. at 23:26, mustang said:

kakav je turkish airlines? 

koliko su na vreme, kakva je hrana?

 

sve top. u poslednjih godinu dana sam 2x isao sa njima za USA (Boston, New York), nikad bolje nisam putovao.

Sto se EU to/from USA tice, ili to ili Lufthansa. za ostalu boraniju nemam vise zivaca. 

Link to comment

uzela mu turkish. ajd da vidimo i to cudo. sajt im stuca kad unosis podatke,  ali zato imas lepo opciju da izaberes sediste i dobijes itinerary da idiot moze da razume. 

 

ko dete u vojsku da saljem a ne muza na tri meseca da odmori od mene :laugh:

 

e da, carry on 4kg moze samo zbog korone

 

let od lax do beg i nazad oko 16sati. pa to ni sa direktnim ne bi moglo a ne preko instanbula. 

Edited by mustang
Link to comment
On 18.6.2020. at 8:00, Djuro said:

 

sve top. u poslednjih godinu dana sam 2x isao sa njima za USA (Boston, New York), nikad bolje nisam putovao.

Sto se EU to/from USA tice, ili to ili Lufthansa. za ostalu boraniju nemam vise zivaca. 

jesu im filijala, ali Swiss je bolji

Link to comment
On 17.6.2020. at 14:56, ObiW said:

Meni je 3 sata duze da letim preko Turkisha, ali posto imam samo 3 izbora u povratku (drugi je Lufthanza treci United), ako mogu uvek izaberem Turkish. Oni lete sa 777 a to mi je najlepsi avion u svijet. Plus su mnogo kulturniji, ako ogladnis uvek imaju sendivce, Luftwaffe i United ti daju kikiriki, ako si im simpatican.

I United leti, no oprema kabine je losa, kao i hrana.

 

Jedna anegdota glede hrane u UA: jednom prilikom letim iz Hong Konga za ORD i sjedim pored jedne ljekarke koja ide u SAD na neki seminar. Zena Engleskinja, ali zivi u HK nekh 25+ godina I navikla na Cathay, Singapore i  ostale. Pricamo tako, i kad donesoshe hranu kaze ona: sad znam sta znaci kad se kaze "carboard food" :laugh:

Link to comment
On 21.6.2020. at 5:59, Peter Fan said:

jesu im filijala, ali Swiss je bolji

 

verujem ti.

za moje rute swiss nije opcija pa nisam imao priliku leteti sa njim.

Link to comment

turkish nam upravo otkazao tek kupljeni let za polovinu jula

 

ne uzimajte njih sada

 

izgleda da cu morati ds mu kupim neku drugu kartu a ovu da vucaram do sledece godine

 

Link to comment
1 hour ago, mustang said:

turkish nam upravo otkazao tek kupljeni let za polovinu jula

 

ne uzimajte njih sada

 

izgleda da cu morati ds mu kupim neku drugu kartu a ovu da vucaram do sledece godine

 

 

Niko sada ne garantuje karte, pogotovo ne za letove uskoro...

Link to comment

jms pomazi ako znas

 

lax instabul beograd koji se terminal u instabuli menja, ima li ovaj moj da vojnicki trci (sat vremena je presedanje) moram dobro da ga spremim, nije mu orjentacija bas najbolja

 

tk0010 i tk 1083 jul 16.

 

ako i taj ne otkazu...

Edited by mustang
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...