Jump to content
IGNORED

Aerodromi i letenje


Аврам Гојић

Recommended Posts

1 hour ago, Frau Gabrijela said:

e, to, beta! bravo!
kupiću ekstra puckavog najlona za igranje. :) nije mi palo na pamet.

ok, ide domaća. smatram se nagovorenom. :)

 

ja cesto nosim staklenke rakije i najsigurniji mi je ovaj vid pakovanja - kupis veliku plasticnu flasu kisele (dvolitra), popijes vodu, prepolovis flasu, ubacis par kesica/puckalo/novine na dno, ubacis staklenu flasu u tu donju polovinu i onda lepo okolo naguras sto vise puckala da flasa bude zasticena. isto uradis s gornjom polovinom, naubacujes novina, kesa i/ili puckala u slobodan prostor tako da je flasa zasticena. zatim sto blize sastavis te polovine (verovatno nece moci skroz al skoro) i izdasno oblepis sirokom lepljivom trakom za pakovanje. ubacis u sredinu kofera medju stvari (za svaki slucaj) i to je to. nikad mi nije pukla flasa kad sam je tako pakovao a desavalo mi se par puta da umotam u puckalo i garderobu pa najebem. a kad se tako nesto desi, nema druge nego novi kofer, nema sanse da se resis smrada godinama. 

Link to comment

A čemu sva ta akrobacija ?

Moja familija nosi rakiju masovno za Kanadu u plastičnim flašama.

Kupi se recimo knjaz kisela, ta plastika je solidna, nikako u prolom, ta plastika je krš.

 

Ed.

Izvinjavam se, nisam videla da treba za poklon da se nosi.

 

Ed 2

Al opet, mislim da bi prošlo 1,5 l u plastici umesto 1 l u staklu :s_d:

Edited by dùda
Link to comment

ko ide iz usa za cro ili crnu goru,

american airlines ima direktan let iz filadelfije za dubrovnik i 9.5h je let. odlicno sve bilo za divno cudo osim sto nema televizije  nego na plafonu visi

Link to comment

Domacu zalihu radze ne nosim nikom stoji u staklenim balonima. Za poklon je kupujem u tim zemljama uglavnom je ima sad svugde, Rakia bar u vise zemalja.

Link to comment
odlicno sve bilo za divno cudo osim sto nema televizije  nego na plafonu visi


To su stari B767 koji su pripadali US Airways-u i nisu dobili nove kabine.


Sent from my iTelephone using Tapatalk
Link to comment
  • 3 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...