Jump to content
IGNORED

Aerodromi i letenje


Аврам Гојић

Recommended Posts

21 minutes ago, nezvanova said:

opet jedno pitanjce za obavestene: pasos mi vazi do 10.07.2019. (datum upisan u pasosu), a ja idem 15.4. u tuluz. negde sam cula da rok vazenja pasosa mora da bude najmanje tri meseca od dana ulaska u EU (sto bi u mom slucaju bilo 5 dana van roka).

 da li to vazi i ako imam povratnu kartu (a imam), ako sam uopste dobro obavestena u vezi tog propisa? 

 

Dobro si obaveštena i velike su šanse da ćeš biti vraćena iz Tuluza, to jest, da nećeš ni stići do tamo jer te u Beogradu neće pustiti na gejt. Pravilo tri meseca se prilično striktno primenjuje a povratna karta tu ne igra bilo kakvu ulogu. Preporučujem da izvadiš nov pasoš.

Link to comment

U ostalim vestima, počela je selidba sa Ataturka na novi aerodrom u Istanbulu. Trenutak istine je 6. april u 2 ujutro kada će svi dolazni letovi početi da sleću na novi aerodrom. Ja sam naravno imao kartu za let u 8 ujutro i taj let je otkazan pa ću putovati 10-og, valjda će do tada sve da se slegne.

Link to comment
hvala! sva sreca pa ima fore, da nisam mislila da mi za bukiranje karte treba br pasosa ne bih ni videla rok... sreca!
Ako neces da cekas bar sat vremena, zakazi vadjenje pasosa preko sajta euprava...

Uplati takse ranije, stari pasos i vazecu lk.
Gotov za nedelju dana.
Imas 2 takse, jedna 3000 druga 600 din, imas na sajtu MUPa detalje

Ako si u BG, zaboravi na PS NBG ili Zemun, nema ternina, ja sam isao u Belu kucu na Paliluli.
Link to comment
  • 2 weeks later...

Bologna je interesantan izbor, mada mislim da bi nesto malo severnije tipa Verona bilo bolje. sad dal je izvodljivo, nemam pojma.

Inviato dal mio Redmi 4 utilizzando Tapatalk

Link to comment

Najpovoljnije ti je iz Budimpeste Wizz ili Ryanairom... iz BG je teska pljacka by AirSerbia.

 

Isao sam u Madrid 27.3 i vratio se 3.4. iz Budimpeste. Doduse kupio sam kartu oko NG, ali me je za dvoje izasla oko 200 evra sa prioritetom i koferom od 20kg. Odlazak Wizz, povratak Ryanair, zbog termina. Na samom aerodromu u Budimpesti imas parking koji se placa, mene je za nedelju dana izaslo oko 22e.

 

Mislim da nemas bolju kombinaciju, samo sto je u julu ta cifra dosta veca.

Link to comment
4 hours ago, ultra plasticni said:

Jel moze neko od iskusnih letaca da mi nadje najpovoljniju varijantu za let iz Srbije do Madrida oko 15. jula tekuce godine?

 

pogledaj swiss ili lufthansu.

imas iz BG, sa 1 presedanjem, za oko 170-180e.

Link to comment
8 hours ago, ultra plasticni said:

Jel moze neko od iskusnih letaca da mi nadje najpovoljniju varijantu za let iz Srbije do Madrida oko 15. jula tekuce godine?

Iz Niša preko Berlina (Ryanair):

 

INI - SXF

THU 11 JUL 40.79 EUR dolazak na SXF 16:35
THU 18 JUL 48.95 EUR odlazak ka INI 12:00

 

SXF - MAD
THU 11 JUL 32.63 odlazak ka MAD u 20:50
THU 18 JUL 78.53 dolazak na SXF 09:10

 

Total: 200.90 EUR

 

Iz Sofije direktno (Ryanair):

 

SOF - MAD

THU 12 JUL 62.21 EUR
THU 19 JUL 128.51 EUR

 

Total: 190.72 EUR

 

Iz Beograda direktno (Air Serbia):

 

WED 10 JUL

WED 17 JUL

 

Total: 225.00 EUR

 

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...