Jump to content

Split ljaptopa: PC vs Mac

blek

Recommended Posts

PC je bolji od Mekontoša.
To sigurno. Samo je ipak losiji od Mekintoša. :D A sad ozbiljno. Mislim da su se u laptopima otprilike izjednacili (i po pitanju cene i kvaliteta). U workstationima MacPro ima verujem i dalje edge za odredjene namene, premda to mora papreno da se plati. U smartphoneima i tablanetima Apple brise pod sa svima ostalima. (Premda sam upravo psovao iPhone kome je Daylight Savings izgleda stvarno suvise komplikovan koncept; otkad smo promenili vreme, svi appointmenti u kalendaru su za 1 h pogresni).
  • Replies 536
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

• henrik larsson

64

• Venom

55

• Indy

55

• JozoMujica

48

Top Posters In This Topic

Posted Images

Ryan Franco

Ja uopšte ne mogu da procenim šta je bolje, a radio sam na oba. Kako god, mislim da je okej dati 1.5 do 2 puta više para za MBP samo zbog dizajna. To je pošteno skroz.

Ja uopšte ne mogu da procenim šta je bolje, a radio sam na oba. Kako god, mislim da je okej dati 1.5 do 2 puta više para za MBP samo zbog dizajna. To je pošteno skroz.
Nisi izgleda pogleda moj link u vezi laptopa. Nema vise razlika ni u ceni, a ni dizajnu.
To sigurno. Samo je ipak losiji od Mekintoša. :D A sad ozbiljno. Mislim da su se u laptopima otprilike izjednacili (i po pitanju cene i kvaliteta). U workstationima MacPro ima verujem i dalje edge za odredjene namene, premda to mora papreno da se plati. U smartphoneima i tablanetima™ Apple brise pod sa svima ostalima. (Premda sam upravo psovao iPhone kome je Daylight Savings izgleda stvarno suvise komplikovan koncept; otkad smo promenili vreme, svi appointmenti u kalendaru su za 1 h pogresni).
biggrin.gif Na ovaj forum sam se, u stvari, učlanio da bi napisao 'PC je bolji od Mekintoša' (tada je na ovom topiku besneo ozbiljan rat), a tek sad mi se ukazala prilika.
biggrin.gif Na ovaj forum sam se, u stvari, učlanio da bi napisao 'PC je bolji od Mekintoša' (tada je na ovom topiku besneo ozbiljan rat), a tek sad mi se ukazala prilika.
STvarno? :lol: Rat je prejaka rec, 1 arazumevanje bi bio tacniji opis.
Ryan Franco

@indiNisam, priznajem, mrzelo me da citam. :)Ali dobro, tim bolje. Dileme nema. Rukovodicu se samo estetikom. Pa ako se Apple odrzi na nivou... Mada su se i Dellovi XPSovi opasno upeglali...

Edited by McCabe
STvarno? :lol: Rat je prejaka rec, 1 arazumevanje™ bi bio tacniji opis.
Mrzi me da vrtim topik unazad, ali sećam se da je larson pričao tačnu priču, da epl i ostale velike kompanije imaju veoma slične cene i da je Bata Ilić bio unakazio nekog napaljenog eplovca, ne sećam se više povoda.
  • 2 weeks later...
  • Create New...