Jump to content
IGNORED

Motooori!


nesha taxista

Recommended Posts

Uopste nije isti osecaj. Honda je lagana i veoma laka za upravljanje. Tip koji je kupio je posle probe rekao "pa ovo se vozi ko bicikla". Harley je uglavnom masina koje se vozi lagano. E sad ovaj moj model je sasvim ok sto se toga tice, sve radi u tom fazonu na malom broju obrtaja, masina se trese (cuvena Harley vibracija), sve fino, ali... to sve radi sa trecinom, eventualno polovinom gasa! Ostaje jos toliko, a kad se odvrne... tu mu dodje onaj monstrum deo : 115 konja, 210 na sat, ubrzanje ko raketa... ovaj model se dosta koristi (prepravljen naravno, ali sa ovim motorom kao osnovom) kao dragster :)

Link to comment
  • 4 weeks later...
  • 3 weeks later...
Harleydavidson883m.jpgHarley Davidson 883 je najskromniji model ove fabrike. Ovaj sam snimio na novosadskim ulicama. Lep je, ali samo jedno sedište, znači nema devojke iza ... :( A i to sedište liči na ono od Pony Expresa. Imati Harley je in, ali objektivno govoreći japanska mašina te vrste je uglavnom tiša, brža, udobnija, manje vibrira ... samo nije Harley. Edited by nesha taxista
Link to comment

meni je to malo i single sediste extra... skroz mi je kich ono ogromno sa svim tim cudima pozadi i sa strane za prtljag il sta vech..paz ga samo, ko bonbonica smile.gif4361538196_c92c301841.jpg

Link to comment

drugar i ja se vec neko vreme lozimo na ovokaze covek u firmi koja ih prodaje: "iskreno, sa tim ako vam se nesto desi, niko ovde nece znati da popravi, transmisija zajebata i tako to" :isuse:manaABS_nero_color_cropped_406x375.jpgposle takvog ohrabrenja, preostaje mi samo tumblr_l5gkowAmXR1qbb5y3o1_500.jpg

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...