Jump to content
IGNORED

Motooori!


nesha taxista

Recommended Posts

  • 3 weeks later...
Drugar mi polaze ispit za motor ovih dana, pa se dogovaramo kad polozi da "nasledi" stari motor i da zapucamo za BG krajem aprila...
Nemoj da ti padne na pamet slucajno ! Inace znam da neces.... Odrekla bi se tebe preko foruma. Anyway love you daddy,Your dearly beloved daughter
Link to comment
  • 1 month later...
  • 2 weeks later...

Ako bih ikada kupovao motocikl, bilo bi nalik na:tu250x_rsf.jpg :wub: Duduk sam i preko 250ccm ne bih išao, a koliko shvatam, sa metar 84 i sto kg izgledao bih fantastično na ovome... :lol: Dok studiram sajt što se nekad zvao 250ccBikes.com, zna li neko na prvu ruku da mi kaže, ima li nešto pomenute kubikaže, a gabaritima veće od proseka, da znam za čim da slinim?

Link to comment
Nije ništa od tih zverskih mašina, ali juče kupih nov scooter, Malaguti Centro, 125 ccm. Iskoristih i bonus od reciklaže starog scootera(500 evrića).malaguticentro-8859-010-f.jpg
cestitam...isti moj, samo sam 35 kuba jaci, i belji :) , sjajan skuter
Link to comment
  • 1 month later...

Evo stare dobre Honde Gold Wing, dakle XXXXL mašina sa svim dodacima snimljena s moje strane na našim ulicama:HondagoldwingImage004.jpgHondagoldwingImage005.jpgZastavice su švajcarske inače, motor je 1500 ccm, mada prave i od 1800. Nije to baš brzo, ali je prava lađa. Zato snaga nije velika i crveno mu počinje na sasvim automobilskih 6000 obrtaja.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...