Jump to content
IGNORED

Motooori!


nesha taxista

Recommended Posts

Lepse su bembare, stvarno mocnije izgledaju. A i sumnjam da ces ti cesto da ides offroad.

 

Jedino, uzmi mozda za pocetak f800.. vozio sam i to, oodlican je. Mislim, prvi ti je motor. Ima vremena za zver.  

Link to comment
53 minutes ago, ToniAdams said:

ne razumem se, meni dojaja izgledaju i afrike, ali bembara je uzivo potpuno ludilo. morao bih ovu hondu isto uzivo videti.

Realno nije picolovka kao BMW.

 

Link to comment

Ne znam koliko ste upuceni sledece cele nedelje je okupljanje Andjela pakla iz celog sveta u Jagodini. Bice tu od ponedeljka a glavne manifestacije su im za vikend. Slobodne sobe ne mogu se naci nigde u okolini a narod se solidno prepao jer kruze razne price o njima.

Sent from my Le X620 using Tapatalk

Link to comment
  • 10 months later...

Nisam neki ljubitelj motora jer imaju nedovoljno točkova za moj ukus. Ipak, imaju značaj kao simbol. A i svirao sam na mnogim moto skupovima, par članova bendova u kojim sam svirao su iskusni motoristi (honda Transalp i honda Shadow) no, ovo je motor za mene jer volim  steampunk a ni voljno skretanje pažnje mi nije strano  :happy: 

 

F3iN5ee.jpg

 

 

https://www.throttlextreme.com/steam-powered-black-pearl-motorcycle-steampunks-fan-dream-come-true/

Link to comment
  • 4 months later...
  • 10 months later...

Nisam bajker al' mogu da probam. Mislim trebalo bi ovog leta da se posvetim staroj kući u selu do koje se stiže neasfaltiranim putem od par kilometara pa mi treba savet šta bi moglo da se vozi sa B kategorijom. Nekada dok je selo bilo živo najviše su se vozili Apenci i Tomos četrnaestice, šta bi danas bio pandan Apencu, al novije proizvodnje?

Link to comment
2 hours ago, pibe said:

šta bi danas bio pandan Apencu, al novije proizvodnje

 

Nisam al' mogu... :happy:
Malo predjo' preko mobile.de sajta i IMHO to bi bilo nešto poput Piaggio Liberty il' u nešto jeftinijoj varijanti Aprilia Scarabeo. 
Relativno jeftin je tajvanski Kymco koji liči na Ducati i to mu je vjerovatno sve što nudi (jer cijenim da ne bi bio osjetno jeftiniji bez razloga). 

Ako lova nije problem, za takav tip avanture mi se svidja nešto poput MSX125.

 

Kol'ko je para to sve (il' išta od toga) ovde, nemam blagog pojma. 

Link to comment

ranije je moglo sa b da se vozi 50 kubika, sad ne znam kako je

 

kymco, doduše skuter je đavolski dobar, a kvari se nikada

Edited by kud u maglu Simoviću
Link to comment

Hvala vam obojici, mislim i ja da sam prenaglio u očekivanju da može bilo koji motor da se vozi samo sa B kategorijom, sada sam iščitao zakon i kaže da za 50 kubika moram da imam AM, što je najjednostavnije i najjeftinije za polaganje. Već se osećam kao Paja u Kamiondžijama, još samo Dahije da prođem.

 

A kad jednom prođem - zaista izgledaju primamljivo polovni Kymcoi do 50 kubika, našao sam neke na našim sajtovima.

Edited by pibe
Link to comment

gledaj da izbegavaš skutere tj motore sa malim točkovima, ako ćeš ga akati po seoskim neasfaltiranim putevima

 

dušu dalo da se padne

Link to comment

jel zna neko, da li moze da se registruje tomos automatik, imam neki papir, iz 89 mozda, ali se nista ne vidi, kupljen je u ns, nemam kontakt sa vlasnikom jer godinama stoji kod mene i zauzima prostor, sada bih probao legalno da ga koristim, b kategorija. Otici cu da molim i podmicujem al reko da vidim jel neko ima neka iskustva, hvala

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...