Jump to content
IGNORED

Motooori!


nesha taxista

Recommended Posts

Ja teram ovakav jedan, istih je i boja, Honda Shadow 750.

 

A danas sam probao ovaj - kasno sam se prijavio pa su mi dali sta je bilo slobodno, ne bih birao ovaj model jer mi se ne svidja puno, cudno se nekako sedi, rukohvati su jako tanki i moras da stisnes gas da ne sklizne nazad, a onda zulja. A dugme za desni zmigavac je tu na desnoj ruci, pa nije zgodno bas. 

 

Al sto tera, majko mila, vrlo startan i koci skoro u mestu :D I imam utisak da mnogo manje treska pri velikoj brzini, nekako je meksi.

Link to comment
3 hours ago, goofs said:

Isprobao Harleya danas na HD demo vikendu. Sad sa poprilicnom sigurnoscu mogu da tvrdim da je ono sto ja vozim - traktor.

ovog?

 

Link to comment

sv650 je jako dobar motor, upravo sam njega sahranio posledjeg, prošle godine  :)

meni je bio malo nezgodan prvih dana, maltene težak za upravljanje, ali posle sam se navikao i bio mi je stvarno dobar, dobro čupa iz starta i nikad me nije izneverio

 

a miralema sam doživotno istraumirao na jednom kawasaki zrx1000  :D

 

Link to comment
12 hours ago, braca said:

sv650 je jako dobar motor, upravo sam njega sahranio posledjeg, prošle godine  :)

meni je bio malo nezgodan prvih dana, maltene težak za upravljanje, ali posle sam se navikao i bio mi je stvarno dobar, dobro čupa iz starta i nikad me nije izneverio

 

a miralema sam doživotno istraumirao na jednom kawasaki zrx1000  :D

 

eto na sta bi mene pocetnika bigej nasadio

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...