Jump to content
IGNORED

Motooori!


nesha taxista

Recommended Posts

Ja ne podnosim te Goldwingove, ko da voziš kabrio autobus po putu, telefoni, zvučnici, dugmići i te munje. No kapiram da ću ga voziti sa nekih 50 pošto je zgodno, a i to je viljna grupa tih motora izgleda :D

 

Triumph su dobri motori, Rocket 3 izgleda ko mašinerija iz Med Meksa, meni to gotvno :) samo imam osećaj da se čudno sedi na njima, kao da ne možeš da se zavališ, možda grešim. 

Ja sam se dvoumio izmedju Shadowa i Suzuki Intrudera, na kraju uzeo ovog jer je bila bolja ponuda. Malkice mi je kratak, zato razmišljam da ga menjam jednog dana.

 

+1 za Zen i umetnos’, fina knjiga

Link to comment
26 minutes ago, maheem said:

izostavih umetnost, sorry: Zen and the Art of Motorcycle Maintenance
 

što si se opredelio za hondu? ne razumem se u motore, gledam slike, intrudera znam kako izgleda, uvek mi je bio prelep a sad gledam tvoju hondu pa ne bih znao da se opredelim :lolol:
što više gledam, više mi se honda dopada

 

Iskreno, nisam puno znao o motorima tada, neki učeni ljudi su mi rekli da su Honde i Suzukiji pouzdani. Lurkovao sam po oglasima i našao ta dva za otprilike istu kintu, Honda je bila par godina mladji model i sa manjom kilometrazom (mada znam da to šteluju), i lepše boje :) a i Suzuki je bio 1000cc, to me malko uplasilo posto sam bio pocetnik. Otisao da ga vidim, lik ga upalio, gromovi zabrujali i to je bilo to, nema nazad :)

U prvobitnom opticaju su mi bili i Kawasaki Vulkan i Yamaha DragStar.

Link to comment
  • 4 weeks later...
On 7.4.2018. at 20:10, kud u maglu Simoviću said:

tad nisam imao merdžanu

:fantom:

 

 

 

e

maerdžana je uletela umesto ovog lepotana

 

efqwxk.jpg

 

 

 

vozio sam ovo nekih godinu i po, dve. rekose mi tek posle nesto da bas ta serija nije bmw, vec proizvodi neko drugi za njih ili kako vec.. nemam pojma o cemu govore. odlican motor! upravljiv do jaja, brz i snazan sasvim dovoljno.. ma, jedan od drazih koje sam vozio. 

Link to comment

nego ja sam u stvari svratio zbog neceg drugog. nisam neko vreme pratio motore (obecao zeni pre par godina da necu da vozim vise i jbg..), i danas sa burazerom nesto gledali po salonima.. mislim da se razvodim. fakin husqvarna!! au majko sta su napravili, nisam video lepsi motor:  

 

39489_vitpilen-701-2018.jpg?w=800&h=450&

 

 

 

ne smem da pitam da provozam, jer nije bas mnogo skup. a kazu da su ga bas uboli i napravili kako treba. kako god, husqvarna objasnila. 

 

 

edit: ne napisah koji je motor: vitpilen 701 

Edited by urkozamanje
  • +1 1
Link to comment
On 5.5.2018. at 2:47, urkozamanje said:

nije bas mnogo skup.

 

i dalje je (samo) skup ;) 

 

kapiram ja da me lozis (inace, to jednom se zivi nije puka izreka, provereno je i u praksi) ali tako se nekad popalim pa se dok me drzi tripujem da bi mogo ovo odavde, ono odande, ovo za ono.. a ne mogu da ga kupim bez da mi treba gospodzina dozvola. tako da, verovatno cu da mu se divim jedno vreme na ulici (bolje i to nego kad mi komsija dusu vadio sa diavel-om svako jutro kad krenem na sljaku). u medjuvremenu cu da teram afriku i cvaje po livadama kad pobegnem u selo. 

 

 

kakogod, ostaje mozda najlepsi motor na trzistu trenutno. 

 

Link to comment

ma ne lozim te.

kapiram da si dovoljno mator da racionalno vozis, a ako vec znas da vozis i mozes da priustis, ne znam sta te sprecava.

ja nikad nisam vozio nista na 2 tocka brze od bajsa, a imam veliku zelju, koja ce vrv ostati neispunjena. matorog konja ne mozes nauciti novim trikovima.

Link to comment
Just now, ToniAdams said:

 

ja nikad nisam vozio nista na 2 tocka brze od bajsa, a imam veliku zelju, koja ce vrv ostati neispunjena. matorog konja ne mozes nauciti novim trikovima.

možda si konj, al nikada nisi mator za nove trikove

 

ne od ustaj

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...