Jump to content
Sign in to follow this  
Boza_zvani_Pub

Broj 1 ovih OI je...?

...?  

160 members have voted

1. 1. ...

• Michael Phelps (USA)
      34
    • Usain Bolt (JAM)
      126

Recommended Posts

Tolaa

Glasala za Bolta, jednostavno zato sto je 2 puta uspeo da me natera da ne verujem u ono sto vidim. Svaka cast Felpsu, ali to nije TO.

Papovac

Usain, bez razmisljanja. Ne znam da li je bilo ali da pitam: da li je neko obarao rekord na 100 ili 200 metara sa vetrom koji mu bije u grudi?

ArleKino

Hmm, pročitah danas da je Phelps svario Rižu, narastao mi u očima.Ipak, i dalje Huso.

zzzzz

Bolta sam gledao svaki put, jer je trcao, normalno, uvece po kineskom, tj. popodne po evropskom. Felpsa sam gledao samo kad je pokro Cavica, jer je plivao, potpuno idiotski za sve osim za americke TV mreze koje kroje program igara, prepodne po kineskom, odnosno uvece po americkom, odnosno u pet ujutro po evropskom. Dakle, od Felpsa sam gledao ono najgore, dok kod Bolta nije bilo mrlje, ni u jednom trenutku. Ako je i dopingovan, cisto sumnjam da su Jamajcani izmislili bolji doping od ovog kojim se Ameri kljukaju decenijama, tako da je i u tom pogledu, u najmanju ruku, bilo ravnopravno. Car.

Delija67

Bez namere da umanjujem uspehe Felpsa i Bolta mislim da nije korektno prema ostalim sampionima svoditi cele igre na njih dvojicu. Felps je osvojio osam medalja zato sto se bavi sportom u kom je moguce osvojiti osam medalja. To nije moguce u boksu, dzudou, vaterpolu, dizanju tegova... Takodje u velikom broju sportova ne postoje svetski rekordi, pa ih je samim tim nemoguce oboriti. Medju prve zvezde ovih Olimpijskih igara, ma sta o tome Venom mislio, treba uvrstiti i Ma Lina i Yilin Zhang koji su bili potpuno dominantni u stonom tenisu, Ruski tim u sinhronom plivanju, musku i zensku reprezentaciju USA u kosarci, pobednika maratona Wansirua, Isinbajevu, dzudistu Satoshi Ishija, i mnoge druge koji su bili dominantni u onome u cemu su se takmicili.

Boza_zvani_Pub

Proglasenje pobednika:Sa osvojenih [78.83%] po misljenju forumasa parapsihopatologije broj 1 OI Peking 2008 je Usain Bolt sa Jamajke.cestitam.

Sam Spade

Da li neko može da mi da neki link sa snimkom Boltove trke na 100m?

Venom
Ne moze, ali ionako treba da te interesuje snimak dominacije Yilin Zhang, jer je to prava stvar. Edited by Venom

Dionysos
Izvol'te ;)

Sam Spade

Hvala, care, kralju, šahu! :thumbsup:

MiddleClass
Jedan od najvećih atletičara svih vremena tvrdi da se u Jamajci ne sprovode redovne antidoping kontrole. "U sportu kao što je atletika, u kojem je poslednjih godina zabeležen veliki broj doping skandala, bili biste ludi kada ne biste posumnjali u sprintera koji jedne godine istrči 10,03 sekundi, a već sledeće popravi rezultat na 9,69 sekundi", rekao je Luis.
^^Ucitelju rokni ovoga forumasa, krsi pravila na ovom svetom pdf-u.

Venom

Apsolutno nema veze shto je ono shto je rekao sasvim logichno, Carl Lewis je josh jedan zavidni jadnik.

Edited by Venom

nixolaus

Pa posle one cetiri iznenadne doping kontrole koje je preziveo Usain Bolt u Pekingu ovakve izjave su nista drugo nego beda i ljubomora. Uz to cinicni komentari sa kojima se staje iza Luisovih tvrdnji nisu daleko od istih epiteta.

Joe D

Naravno da je zavidni jadnik.

Venom
Pa posle one cetiri iznenadne doping kontrole koje je preziveo Usain Bolt u Pekingu ovakve izjave su nista drugo nego beda i ljubomora. Uz to cinicni komentari sa kojima se staje iza Luisovih tvrdnji nisu daleko od istih epiteta.
Ja pricham isto shto i Lewis josh od pre Olimpijade. Mozda ti zvuchi kao cinizam s moje strane, ali to je zapravo stav vecine onih koji "obozavaju" Bolta. Sve ono shto je recheno je apsolutno na mestu: i Boltov spektakularan uspon i josh spektakularniji uspon Jamajchanske atletike - iako su u sprintu tradicionalno jaki, istinski elitni sprinteri sa Jamajke se mogu nabrojati na prste - sasvim je dovoljan da se stavi prst na chelo. To shto nisu nikad uhvaceni nema nikakve veze. Ni Marion Jones nikada nije pala na doping testu.

Sign in to follow this  

• Create New...