Jump to content
IGNORED

Eliptični trenažer


Willow

Recommended Posts

  • Replies 69
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Frank Pembleton

    14

  • I*m with the pilots

    6

  • aram

    6

  • Valkyrie

    5

Jedna stvar bitna kod epilepticnogtm koju vidim da niko ne pominje, a iskusio sam je licno, a to je da masina usmrdi gajbu za nedelju dana postenog koriscenja. Mislim ne masina sama po sebi, nego trkac i znoj koji odbacuje. Onaj cuveni teretanski miris, to ako ti se uvuce u zidove ugasio si, valja mnogo provetravati prostorije ili ga drzati u jednoj zasebnoj, kucni gym.

Link to comment
On 11.12.2019. at 20:00, goofs said:

Jedna stvar bitna kod epilepticnogtm koju vidim da niko ne pominje, a iskusio sam je licno, a to je da masina usmrdi gajbu za nedelju dana postenog koriscenja. Mislim ne masina sama po sebi, nego trkac i znoj koji odbacuje. Onaj cuveni teretanski miris, to ako ti se uvuce u zidove ugasio si, valja mnogo provetravati prostorije ili ga drzati u jednoj zasebnoj, kucni gym.

 

Pa to je bas :/

Link to comment
  • 2 months later...

Naš je super vešalica, nažalost, a isto smo ga kupili u naletu entuzijazma svojevremeno.

Imam čak i podlogu za ispod njega, dao mi lik što proizvodi one debele gumene podne obloge za teretane. 

Link to comment
3 hours ago, Frank Pembleton said:

 

Iskreno mislim da za te kucne varijante nema velike razlike, sta god uzeo radice ti ok dokle god ga upotrebljavas. Ne znam nista o ovim modelima, znam samo da oni malo vise profy za teretanu kostaju po 1000e, ali oni moraju da budu puno izdrzljiviji, vise se akaju i imaju vise nekih programa i munja. 

 

Ja sam imao neki najprostiji, 9 stepeni napora i to je to, skijaj koliko hoces i mozes, nikad nisam koristio te neke programe i targete.

Link to comment
5 hours ago, Frank Pembleton said:

Deluje da bi na ovaj prvi moglo stati najvise odece

Link to comment
bacaš pare
 
nije u pitanju trenažer, već voljni momenat
Realno.
Mislim da ću finansijski morati da se "distanciram" od ovog projekta [emoji6]



... Shiit has hit the fan...

Link to comment
3 hours ago, Valkyrie said:

Naš je super vešalica, nažalost, a isto smo ga kupili u naletu entuzijazma svojevremeno.

Imam čak i podlogu za ispod njega, dao mi lik što proizvodi one debele gumene podne obloge za teretane. 

 

Meni ovo treba, za veš mašinu, ima li kakav kontakt?

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...