Jump to content
IGNORED

Polovnjaci


nesha taxista

Recommended Posts

13 minutes ago, Lancia said:

Video sam to. Nije ono, Cigo hvali svoga konja, nego je bas dobar, utegnut, malo trosi.

A i ti si naivan. I tata bi, sine.

 

Jedan je često parkiran blizu moje kancelarije, fenomenalno izgleda.

 

7 minutes ago, Lancia said:

Ja imam proslu generaciju, ne bih ga menajo za ove nove ni u ludilu, nemas nijedno dugme, sve moras da brljas prstima i klimu i svetlo...pizdarija.

 

+1

 

Samo dugmići, smrt touch screenu. Svake nedelje bar dvaput proklinjem svoje glupe telefone i kukam za BlackBerry Passportom koji bih nosio do kraja života da ima Android.

Link to comment

@Mil@n mnogo je čimbenika u jednačini zvanoj kupovina auta(pa još polovnog). ja sam gledao i chr hybrid i t roc-a i countrymana i kadjara. jedan chr mi je promakao, al tad nisam imao zatvorenu konstrukciju i jbg, u međuvremenu se desilo ovo ludilo sa skokom cena na tržištu(i polovnih i novih). posle sam gledao još jednog i znatno slabiji mi je utisak ostavio nego prvi, verovatno zbog pređene km(+100k) i opšte izakanosti. posle sam gledao t roc-a i on je bio ko praćka, al 180kkm prešao za 3god + dizel od 116hp pa sam odustao, nekih sa iole manjom kilometražom nije ni bilo za moj budžet, uglavnom su 25k€

 

posle sam redefinisao zahteve(što mlađi sa što manje pređenih km) i uslove i

kadjar je isplivao kao best buy, plus fino iskustvo sa renault grupacijom an ženeral, a i imam za koga da navijam kad gledam f1

 

 

specijalizovane forume nisam pratio jer samo unose šum u odluku, gledao sam yt uradke i recenzije na parkersu. hjundai i kia u toj klasi mi se nisu dojmili, a mislim i da ovaj auto ima bolju perspektivu za npr 3-4-5 godina

 

bačio sam pogled i na q3, al i to je ludilo 180kkm za 20tisuća, bolest(i naravno dizel, što sam generalno hteo da izbegnem)

Link to comment
3 hours ago, kud u maglu Simoviću said:

@Mil@n mnogo je čimbenika u jednačini zvanoj kupovina auta(pa još polovnog). ja sam gledao i chr hybrid i t roc-a i countrymana i kadjara. jedan chr mi je promakao, al tad nisam imao zatvorenu konstrukciju i jbg, u međuvremenu se desilo ovo ludilo sa skokom cena na tržištu(i polovnih i novih). posle sam gledao još jednog i znatno slabiji mi je utisak ostavio nego prvi, verovatno zbog pređene km(+100k) i opšte izakanosti. posle sam gledao t roc-a i on je bio ko praćka, al 180kkm prešao za 3god + dizel od 116hp pa sam odustao, nekih sa iole manjom kilometražom nije ni bilo za moj budžet, uglavnom su 25k€

 

posle sam redefinisao zahteve(što mlađi sa što manje pređenih km) i uslove i

kadjar je isplivao kao best buy, plus fino iskustvo sa renault grupacijom an ženeral, a i imam za koga da navijam kad gledam f1

 

 

specijalizovane forume nisam pratio jer samo unose šum u odluku, gledao sam yt uradke i recenzije na parkersu. hjundai i kia u toj klasi mi se nisu dojmili, a mislim i da ovaj auto ima bolju perspektivu za npr 3-4-5 godina.

 

bačio sam pogled i na q3, al i to je ludilo 180kkm za 20tisuća, bolest(i naravno dizel, što sam generalno hteo da izbegnem)

 

Ma sve ok, naravno da ne sumnjam da si detaljno istražio i kupio šta ispunjava tvoje kriterijume, najbitnije je da si ti zadovoljan, a mi šta drvimo, apsolutno je nebitno. :D

 

Inače, više imam poverenje u lična isksutva ljudi sa bilo kog foruma nego na tvorce yt klipova...

 

Ja sam pre za crossover, a malo viši auto bi zbog planina, kampovanja i slično, ovaj civic je za sve samo ne za neravne terene. Kadjar kad se pojavio bio mi je baš prelep nekako, ali u međuvremenu se pojavilo baš dosta suv-ova sa mnogo lepšom linijom, pa mi je nekako spao na listi i sad mi je jedan od manje vizuelno privlačnih.

 

U klasi crossovera qasqai nema konkurenciju, tako da kada ovaj zamenim, nadam se da će to biti za njega.

Edited by Mil@n
Link to comment

Ja se izvinjavam sto upadam nepozvan ali moram da pitam, da li neko ovde vozi ili poznaje nekoga ko vozi auto od par hiljada ojra ili svi ove nove/par godina stare svemirske modele? Osim Moce koji jos nije prodao Pezo, naravno.

Sent from my M2012K11G using Tapatalk

Link to comment
15 minutes ago, Zli Gli said:

Ja se izvinjavam sto upadam nepozvan ali moram da pitam, da li neko ovde vozi ili poznaje nekoga ko vozi auto od par hiljada ojra ili svi ove nove/par godina stare svemirske modele? Osim Moce koji jos nije prodao Pezo, naravno.

Sent from my M2012K11G using Tapatalk
 

ja imam dva, jedan 16+, drugi 22+

Link to comment
9 minutes ago, Zli Gli said:

Ja se izvinjavam sto upadam nepozvan ali moram da pitam, da li neko ovde vozi ili poznaje nekoga ko vozi auto od par hiljada ojra ili svi ove nove/par godina stare svemirske modele? Osim Moce koji jos nije prodao Pezo, naravno.

Sent from my M2012K11G using Tapatalk
 

 

Dva C4, 15 godina stari cca u proseku, jedan benzinac automatik (ako imas dobar polovan AL4 menjac javi se na PP), jedan dizel. Najbolji auto u toj klasi u dve decenije definitivno. Steta sto su ga unistili totalno.

 

BTW Simovicu, posto gledam non stop sta ima, Kadjar definitivno najbolji mali SUV/ krosover, mnogo lepsi od brata kaskaija, lepa linija (mada se ne slazu svi) i jako korektan unutra, nema konkurencije realno u toj klasi. Steta sto je KIA otisla u nekom drugacijem pravcu od prve moderne Sportage varijante, koja je bila top (nasuprot njegovoj master verziji ix35 koji je meh, skroz suprotno od nisan reno varijante), meni je ta stara KIA i noviji Kadjar first choice ako nadjem negde 3-4k za ucesce :D

 

BTW2, je l moguce da ce svi noviji automobili imati tablet koji im viri na sredini, koliko su jadna ta resenja - kontam da je to evolucija ka situaciji da ti taj tablet uzmes i poneses ali to mi je sve toliko odvratno, kad vidim renoe sa onime panoima po sredini, odvratno...

Link to comment
13 minutes ago, Zli Gli said:

A nisam mislio fazon jedan nov i dva stara nego sirotinjska varijanta, majku mu. Rene i kumse, cestitke i sramite se.

Sent from my M2012K11G using Tapatalk


 

evo sramimo se

imam ja i jedan x5, nego me baš sramota :( odavno je u oglasima

Link to comment
57 minutes ago, Zli Gli said:

Ja se izvinjavam sto upadam nepozvan ali moram da pitam, da li neko ovde vozi ili poznaje nekoga ko vozi auto od par hiljada ojra ili svi ove nove/par godina stare svemirske modele? Osim Moce koji jos nije prodao Pezo, naravno.

Sent from my M2012K11G using Tapatalk
 

 

i da ima što bi to prijavljivao na ovoj temi kojoj je osnovna funkcija kurčenje :fantom:

Edited by Pokojni Ruxin
  • +1 1
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...