Jump to content
IGNORED

Polovnjaci


nesha taxista

Recommended Posts

1 hour ago, SNARC said:

Ovo je vec mnogo blize onome sto se naroCki zove "Golf klasa" .

 

Da, takav je trend da supermini klasa raste ( i poskupljuje), takoreći je na putu da zamijeni klasični C segment. Nova fabija je na nivou golfa 4 i vrlo blizu golfa 5. Nije slučajno što je klio toliko narastao, pošto ima nagovještaja da megan ide u penziju bez nasljednika, a Citroen je već odustao od kasičnog C4 hečbeka. Ide se na te popularne krosover/SUV varijante, a razuđenost klasičnih hečbek i sedan formi u više veličina se proizvođačima više ne isplati. Nažalost.

  • +1 1
Link to comment
2 hours ago, Moća said:

Možda sam glup ali šta znači ono da prodavac misli da treba da voziš ženski auto?

Bio je malo ono kako se kaze - mizoginista, odgovarao me od golfa jer “nije to za zene” vec da ako sam bas “nemam nekog da me vozi kao gospodju” da kupim UP! ali obavezno polovan - da mi ne bude zao kad udarim.

 

Moglo bi da se kaze da me je otkacio. 

 

  • Haha 1
  • Tužno 1
Link to comment
2 hours ago, Moća said:

Možda sam glup ali šta znači ono da prodavac misli da treba da voziš ženski auto?

 

16 minutes ago, angelada said:

Bio je malo ono kako se kaze - mizoginista, odgovarao me od golfa jer “nije to za zene” vec da ako sam bas “nemam nekog da me vozi kao gospodju” da kupim UP! ali obavezno polovan - da mi ne bude zao kad udarim.

 

Moglo bi da se kaze da me je otkacio. 

 

angelada,

taj prodavac i njegovo misljenje imaju sve kvalitete da ti postanu poslednja rupa na svirali.

ko god da je ovde na forumu pratio avanturu zvanu "angelada kupuje auto" mislim da je srecan bar pola od tebe i da je zadovoljan sto si uspela u svemu sto si zamislila.

jos jednom, bravo angelada! i uzivaj punim plucima. najmanji problem je viline vode- terazije. obici ces ti sa tim kliom i srbijicu, a uz malo srece i sire.

 

UZIVAJ devojko!

od srca ti to zelim!

  • +1 7
Link to comment
38 minutes ago, angelada said:

Bio je malo ono kako se kaze - mizoginista, odgovarao me od golfa jer “nije to za zene” vec da ako sam bas “nemam nekog da me vozi kao gospodju” da kupim UP! ali obavezno polovan - da mi ne bude zao kad udarim.

 

Moglo bi da se kaze da me je otkacio. 

Jadni mali čovečuljak. Žao mi je samo što si plakala a ne da mi nije žao što nisi njemu ostavila pare nego šampanjac samo zbog toga treba da otvorimo. Neka ti je sa srećom kupovina prvog auta, da što pre položiš i uživaš u krstarenju ovim lepotanom. 

  • +1 1
  • Hvala 1
Link to comment
1 hour ago, angelada said:

Bio je malo ono kako se kaze - mizoginista, odgovarao me od golfa jer “nije to za zene” vec da ako sam bas “nemam nekog da me vozi kao gospodju” da kupim UP! ali obavezno polovan - da mi ne bude zao kad udarim.

 

Moglo bi da se kaze da me je otkacio. 

 

 

Ja bih ovo  bez po blama prijavio nadređenima mu.

  • +1 4
Link to comment

A sto da sebe dodtano zamara i traumatizuje budalom kojoj je pitaj Boga kojim slucajem zapalo da..zamisli..prodaje automobile. 

 

Svemir funkcionise u nekim cudnim okvirima..cudni su i putevi Gospodnji..mozda je sudbina odlucila da @angelada treba da ispazari Renoa..a ovaj bilmez je to nehotice pogurao.

  • +1 1
  • Hvala 1
Link to comment

devojka treba da uziva u svom prvom automobilom iz sve snage.

tog nebitnog misa, na kojeg trosite vec 2 strane topika treba da zaboravi. angelada se ni ne bavi vise njime ali ppp pucanstvo mora da istera tu zivuljku na cistinu... ma dajte, bre, ljudi...

  • +1 1
  • Hvala 1
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...