Jump to content
IGNORED

Polovnjaci


nesha taxista

Recommended Posts

Ako jos nekoga zanimaju benzinci, imam izmedju ostalog DS4 1.6 benzin 120ks, 2013. godiste sa 136 hiljada km, ful oprema, servisna knjiga, dva seta tockova, svasta... Tiguan 2009. godiste, 1.4 TSI 150ks, ista kilometraza, isto ful oprema, nove gume, doduse M+S, mozda ubacim i letnje neke, auto otprilike kao nov... i Citroen C4 1.2 Puretech 110ks, 3 cilindra, 2015. godiste, 179 hiljada km, manje vise perfektan. Ima jos kojesta ali ovi su mi favoriti a cene bi isle malo nize za forumase u odnosu na obicne dobre ljude, iako ste svi bogati tajkuni ali nema veze.e52ef04d920daa6b6fe8362bcbf5a63b.jpge9b102bbf5233a101d8ba376559ece3b.jpgefb6299fefe54cc7fe41f829b509f321.jpg0bb03f409f8ff1dd5c79f7e0a92a9897.jpg28498e2f67b561e5f8079074caa4cb13.jpgc1aea8755df0ecda364eb6c1bdf499cd.jpg86b09778767ac98bb4168bed8b68d8fb.jpg02370218c30eba4f35ca64e8c6be0737.jpgccd3627646890b85e1e292fb4303b59c.jpg

Sent from my SM-G973F using Tapatalk

Link to comment
  • 4 weeks later...
1 hour ago, askeladden said:

Ima li ko iskustva sa Suzuki SX4 ,2014 Pa na ovamo.Noviji tip?Koliko mesta ima u prtljazniku i slicno.Hvala

Ima dobar drugar, prilicno je zadovoljan u svakom smislu. Ako mislis na SX4 Cross.

Link to comment

Šurak i kumin buraz ih voze, jedan od njih je i 4x4, i zadovoljni su šta god im to značilo. Ako se ne varam sklapa se u Suzukijevoj fabrici u Mađarskoj gde i Fiat Sediči. 

Meni lično izgleda kao fin gradski auto, (i lepši od starog Ignisa) jer visina preglednost i straha bez od bankina. Gepek malo veći nego puntov. 

 

Edit, pričam o džipiću

Edit2, realno lepši nego novi sx4.

 

Edited by desboj
  • +1 1
Link to comment

Hvala na info.Imam Urban Cruisera koja me ubija sa DP filterom i hocu da je menjam za mladji benzinac,a Suzuki mi se cini ne previse skup sa delovima i pouzdan.Prtljaznik mi treba zbog kupovine i 4x4 zbog povremene jebade sa snegom.

Link to comment
8 hours ago, Кристофер Лумумбо said:

Mercedes GLA 200, Audi Q3 ili Land Rover Range Rover? Iskustva i preporuke. 

q3

 

 

e

preporuka, pogledaj i vw t-roc

Edited by kud u maglu Simoviću
Link to comment
11 hours ago, kud u maglu Simoviću said:

to ti je sx 4 cross, sx 4 je 2wd

 

malo je skroman unutra, ne znam na šta liči ta plastika posle 10god, ne obećava

ne nuzno, nazivi nemaju veze sa pogonom. i stari sx4, i novi sx4 cross postoje i u 2wd i u 4wd. ja sam razumeo da askeleleelelelgadanananadhn merka novog sx4 cross, i njega sam komentarisao.

ako je u pitanju stari-ja sam ga vozio do nedavno, i nemam nista lose da kazem o njemu. imao sam benzinca 1.6 4x4, 108 konja. kupio ga sa navodnih 157000, izgledao je kao da bi mogla biti prava kilometraza. solje amortizera napred su mu slaba tacka, i to je jedino sto sam radio na njemu, osim servisa, za blizu 25000 koliko smo se druzili. lepo potegne, super je za grad, na otvorenom mu fali 6 brzina. trosi oko 9. super je okretan na snegu i po blatu. nije najudobniji auto na svetu, a gepek jeste mali. zavrsna obrada na nivou ranih 2000ih-sve tvrda plastika, ali nista ne krcka. fabricki stereo krsevit.

  • +1 1
Link to comment
1 minute ago, Grunf said:

ne nuzno, nazivi nemaju veze sa pogonom. i stari sx4, i novi sx4 cross postoje i u 2wd i u 4wd. ja sam razumeo da askeleleelelelgadanananadhn merka novog sx4 cross, i njega sam komentarisao.

ako je u pitanju stari-ja sam ga vozio do nedavno, i nemam nista lose da kazem o njemu. imao sam benzinca 1.6 4x4, 108 konja. kupio ga sa navodnih 157000, izgledao je kao da bi mogla biti prava kilometraza. solje amortizera napred su mu slaba tacka, i to je jedino sto sam radio na njemu, osim servisa, za blizu 25000 koliko smo se druzili. lepo potegne, super je za grad, na otvorenom mu fali 6 brzina. trosi oko 9. super je okretan na snegu i po blatu. nije najudobniji auto na svetu, a gepek jeste mali. zavrsna obrada na nivou ranih 2000ih-sve tvrda plastika, ali nista ne krcka. fabricki stereo krsevit.

Zbog gepeka bih uzeo noviji model .I Svakako benzinca sa pogonom na 4.Stariji model bih mogao dosta povoljno da kupim iz zadnje generacije sa oko 100k realnih,ali idem jednom mesecno u nabavke i treba mi vise mesta.

Link to comment
5 minutes ago, askeladden said:

Zbog gepeka bih uzeo noviji model .I Svakako benzinca sa pogonom na 4.Stariji model bih mogao dosta povoljno da kupim iz zadnje generacije sa oko 100k realnih,ali idem jednom mesecno u nabavke i treba mi vise mesta.

ako ti je samo zbog toga, a ne zbog velike familije, onda ti je i stari sx4 ok. zadnja sedista se prilicno lako obaraju, i onda imas mali pikap. dosta je zahvalan autic. 

Edited by Grunf
dodao 'zadnja'
  • Hvala 1
Link to comment
21 minutes ago, Grunf said:

ako ti je samo zbog toga, a ne zbog velike familije, onda ti je i stari sx4 ok. zadnja sedista se prilicno lako obaraju, i onda imas mali pikap. dosta je zahvalan autic. 

Videcu koliko ce mi ponuditi u zamenu za moj auto.Nije velika razlika u ceni izmedju 2012 SX4 cross i 2014 novijeg Sx4cross sa slicnom kilometrazom.2009 ,10 su vec dosta jeftiniji al bih uzeo koju godinu mladji .

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...