Jump to content
IGNORED

Polovnjaci


nesha taxista

Recommended Posts

15 minutes ago, radisa said:

Da, baš to...Osim ako nije sa nekim starijim u kolima, koji mu je član porodice... I koji ima dozvolu 5 godina....

 

I ne smeju da voze noću, posle 23h...

Nisam znao, prvi put cujem, doduse vidjao sam one neke pocetnicke nalepnice, ali sam ih drzao negde u rangu onog beba u kolima.

Ima smisla, ne kazem, ideju razumem...

S druge strane oba klinca dozrela za polaganje, ostre se, propinju... :isuse: 

  • Haha 1
Link to comment

Jao tačno ja pomešala kw i KS

 

hvala!!!!

 

edit. nemam ja mnogo dilema - najviše i primarno želim Polo. Druga opcija renault Clio. Sad mi je pod radar došao Golf, ali mi te KS pomutiše planove. I da, želim da bude što noviji - rado slušam savete, ali hoću da se častim boljim polovnim vozilom, uštedela sam i iskreno - nije mi žao da dam pare, čisto da vam pojasnim kontekst. Iza mene je odvratan period i prosto želim to.

Nek ide život:)

Edited by angelada
  • +1 5
  • Wub 1
Link to comment
31 minutes ago, angelada said:

Jao tačno ja pomešala kw i KS

 

hvala!!!!

 

edit. nemam ja mnogo dilema - najviše i primarno želim Polo. Druga opcija renault Clio. Sad mi je pod radar došao Golf, ali mi te KS pomutiše planove. I da, želim da bude što noviji - rado slušam savete, ali hoću da se častim boljim polovnim vozilom, uštedela sam i iskreno - nije mi žao da dam pare, čisto da vam pojasnim kontekst. Iza mene je odvratan period i prosto želim to.

Nek ide život:)

clio dizelas je fin auto, mojne si ljakse duzmes njemca.

  • +1 2
Link to comment

pusti nemce, pusti clio, ima jedan pezo na prodaju, doduse jagodinske table, to nije bas popularno ovih dana, ali boze moj, na to se moze spustiti cena :fantom:

Link to comment
43 minutes ago, angelada said:

Jao tačno ja pomešala kw i KS

 

hvala!!!!

 

edit. nemam ja mnogo dilema - najviše i primarno želim Polo. Druga opcija renault Clio. Sad mi je pod radar došao Golf, ali mi te KS pomutiše planove. I da, želim da bude što noviji - rado slušam savete, ali hoću da se častim boljim polovnim vozilom, uštedela sam i iskreno - nije mi žao da dam pare, čisto da vam pojasnim kontekst. Iza mene je odvratan period i prosto želim to.

Nek ide život:)

 

Bravo :)

 

VW ako ti jednom dosadi ce se u Srbiji vrlo lako prodati uz vise no podnosljiv gubitak...pogotovu Golf.

 

Ucini sebi plezir..jedared se zivi :)

 

  • +1 2
Link to comment
2 hours ago, namenski said:

Nisam znao, prvi put cujem, doduse vidjao sam one neke pocetnicke nalepnice, ali sam ih drzao negde u rangu onog beba u kolima.

Ima smisla, ne kazem, ideju razumem...

S druge strane oba klinca dozrela za polaganje, ostre se, propinju... :isuse: 

Do skora sam mislio da to pripadnici Пolicije muljaju nešto sa Пarkiranjem :isuse: :isuse: :isuse:

Link to comment
8 minutes ago, Ras said:

Do skora sam mislio da to pripadnici Пolicije muljaju nešto sa Пarkiranjem :isuse: :isuse: :isuse:

:D 

Cuti, ja sam ispao jos gluplji: mislio da to ljudi stavljaju sami, od svoje volje, pa se jos pohvalno izrazavao na pojavu da, eto, u zemlji u kojoj bi 99.99% muzjacke populacije radije priznalo da su losi u sexu nego da lose voze, ima ljudi koji se ne libe, stide da obnaroduju da su pocetnici i izlazu preziru asova koji nadmocno zuje oko njih... :isuse:

  • Haha 2
Link to comment

A to probno moram da stavim i s prednje i sa zadnje strane sledeće dve godine, dobije se u školi kad se položi.

 

Za vožnju noću mi i nije neki problem- u to vreme spavam:) A za inostranstvo, tamo gde bih ja išla - može.

Link to comment
1 hour ago, namenski said:

:D 

Cuti, ja sam ispao jos gluplji: mislio da to ljudi stavljaju sami, od svoje volje, pa se jos pohvalno izrazavao na pojavu da, eto, u zemlji u kojoj bi 99.99% muzjacke populacije radije priznalo da su losi u sexu nego da lose voze, ima ljudi koji se ne libe, stide da obnaroduju da su pocetnici i izlazu preziru asova koji nadmocno zuje oko njih... :isuse:

 

Kad je tek krenulo to, neki moj prijatelj koji je pod stare dane položio vožnju, sa neki 35-6 nosio P na kolima. I na pumpi onaj pumpadžija ga gleda, pita "šta ti je to?" ovaj kaže tek sam položio. Pumpadžiji onako iskreno žao, kaže ma skini to brate moj šta će ti, ovaj kaže ali zakon, kaže pumpadžija ma kakav zakon nemoj da te lože, skini to. Kakav odnos prema zakonu :D

  • Haha 1
Link to comment

ma nosio je i ovaj naravno, zabole ga, nije kompleksaš. nego mi bio smešan taj pumpadžija, kolko je njemu bilo žao što kao čovek mora da nosi to P.

Link to comment
19 hours ago, angelada said:

Pa on ima rucnu na dugme:wub:

 

Jedno od najgorih, a sve više opšteprihvaćenih rešenja. Ubedljivo najgore je kako su ljude ubedili da je rezervni točak passe, prvo sa ćopavcem, a onda sa kit-om s kojim možeš da se...

 

18 hours ago, bags said:

Ajd nije toliko bio los. 5 srednjoskolaca se ugura bez problema, nije me nigde ostavio za te 2,3 godine.

 

Atos je bio dobar autić.

  • +1 1
Link to comment

Taj znak dobijes kao orden  kad parkiras u uskoj uslici dva puta zaredom dok ovi iza trube.

 

5 minutes ago, zorglub said:

Atos je bio dobar autić.

Mi ga nismo birali ali stvarno je ispao super od 2002 do 2014. ( tata ga osvojio na kvizu)

  • Haha 2
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...