Jump to content
IGNORED

Polovnjaci


nesha taxista

Recommended Posts

Znam da je isti kao i30... to mi je A opcija odavno, ali nikako da se poklopi ponuda i moja zelja sa lovom koju hocu da potrosim.

 

Trenutno ne znam sta hocu, znam koliko mogu da se ispruzim, a to je dovoljno da me pitaju "a sto ne uzmes novo? " a onda sam u jos vecem bedaku, jer ne zelim kredit, a ni da dajem 15000 evra za pristojan auto ili da dam 12.500 za Astru J sedan...

 

Nisam pametan...

Link to comment

@nisam ja

 

Moje su potrebe skromne, mali automobil, uglavnom gradska vožnja (80% vremena/km), u kolima sam sam, eventualno +1, jedino što mi je bitno da mogu da oborim sedišta i utovarim po nešto u kola kroz zadnja vrata (npr. divlju svinju posle lova), a da ne zavisim od drugih.

Zapravo, taj automobil koji vozi otac, koristi i moj brat i njegova porodica, a imaju i još jedan manji za pijacu, piknik, ribolov... Oni imaju dvorište, ja parkiram na ulici, ....

Edited by Ras
  • Hvala 1
Link to comment
On 12.2.2021. at 22:16, Ras said:

@nisam ja

 

Moje su potrebe skromne, jedino što mi je bitno da mogu da oborim sedišta i utovarim

 

I ja sam tako pre ali sad sam solo u stanu pa ne mora da se patim vise po kolima sa 193cm, i jadno je a i skroz neprakticno...

  • Haha 2
Link to comment
On 12.2.2021. at 22:11, Milosh76 said:

Znam da je isti kao i30... to mi je A opcija odavno, ali nikako da se poklopi ponuda i moja zelja sa lovom koju hocu da potrosim.

 

Trenutno ne znam sta hocu, znam koliko mogu da se ispruzim, a to je dovoljno da me pitaju "a sto ne uzmes novo? " a onda sam u jos vecem bedaku, jer ne zelim kredit, a ni da dajem 15000 evra za pristojan auto ili da dam 12.500 za Astru J sedan...

 

Nisam pametan...

ja bih uzeo tu astru sedan. to bese onaj turbo benzinac 1.4, da kupujem novO auto

  • +1 1
Link to comment
1 hour ago, Grunf said:

ja bih uzeo tu astru sedan. to bese onaj turbo benzinac 1.4, da kupujem novO auto

 

Moram da presecem sam sa sobom, da li da ulazim u kredit  i tako te sitnice. A ako bi kupovao nov auto, bio bi ili Skoda Scala ili Astra J sedan, Hyundai i30 je jos 1000-2000 evra skuplji, a toliko ne zelim da se rastezem,

Link to comment
On 12.2.2021. at 21:54, askeladden said:

Delovi za Hyundai i20 ,amortizeri i kocione celjusti su skuplji 30% od Toyotinih za Urban Cruiser isto godiste.

Ja tražim skromniji auto , sa malom potrošnjom i jeftinim održavanjem i da je kupljen u Srbiji, jer nisam kockar da idem po placevima, pa je i i10 ušao u uži izbor, znači skupo održavanje?

Dalje opcije Punto/Zastava 10, možda Grande ili Corsa, kod ova druga 2 navodno 1.3 dizelaš, mada su većinom na oko 200K, barem pravih.

Uglavnom Punto je duplo jeftiniji, uz to sa manjom kilometražom,da li ovi vrede doplate?

Link to comment

200 k za auto je ništa, ja sam na jugu napravio skoro toliko. 

Grande punto je Fijatov model sa najvećim mrtvim lagerom (čitaj najmanje se kvari) po rečima drugara koji je vodio ovlašćeni Fijatov servis u Beogradu. Još ako je 1.3 mjt, bombona.

Link to comment
[mention=222]Grunf[/mention]
tek sad vidim. 
pa ja teram rapida 1.2 tsi. ima nekih stotinjak konja. meni to super. i za grad i za otvoreno. gepek solidan uvek sve stane. održavanje sitno. 
al ja sam skroman korisnik. 
:happy:
Barem je njemačko auto (grupacija) što je uvek plus [emoji6]
Link to comment

Otvorila se mogućnost da uzmem Fiat 500L Trekking 2013/14. Nismo još uvek došli do cene. Jedini razlog što ovo razmatram je što je poreklo provereno, znači, ne sumnjam u informacije koje dobijem od vlasnika-prodavca. Treba li nešto da znam o modelu što bi bilo no-no? Ili bilo šta što treba ukalkulisati u rizik.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...