Jump to content
IGNORED

Polovnjaci


nesha taxista

Recommended Posts

Nemam, mi uvozimo sta nam naleti povoljno preko i ucini nam se zanimljivim za prodaju i zaradu a kabrioleti definitivno nisu nesto sto kupuje obicna raja tako cesto pa i ne gledamo. Sad sam narucio jos jedan C4 Aircross ali ovaj je dve godine mladji od crnog, 2015. godiste.

Taman za Mocu, da menjamo za Pezoa.3fa02178228471f52334a0edf21fa387.jpg

Sent from my SM-G973F using Tapatalk

Link to comment

Da li vredi uzeti ga kao prvi auto, ne znam detalje, ali mislim da je od prvih koji je izašao u prodaju i da je mini Cooper, ima jedno 300k km - prava km, prvi vlasnik, a sestra ga maltene poklanja (prodala bi ga onima što ostavljaju ceduljice sa kupujem vaš auto, jer ne može da se smatra sa oglasima, ne znam koliko oni ubijaju cenu), pa bih joj ja ponudio isto, ako vredi.
Koliko znam iz priče, motor jee ok, 1.6, jedino je po njoj mana da nema dovoljno prostora unutra.

Послато са Le X820 помоћу Тапатока

Link to comment

Koje je godiste? Provozaj pa vidi za prostor? Koliki su troskovi odrzavanja, tipa mali servis, kocnice, svecice.. Koliko kostaju gume i akumulator za njega?

Sa 300 k na satu to moze biti skupa igracka.

Da li je benzin ili dizel? Da li ti treba dizel, s obzirom na to koliko bi km prelazio?

Lova je tu najmanji problem, sve ostalo je mnogo bitnije

Link to comment

Apsolutno najbitnija stavka je da je prvi vlasnik i to rod rođeni, to je privilegija biti u situaciji da kupiš auto pod takvim okolnostima.

Prvi ti je auto, znači da ti to nije bitna stavka u životu, nećeš puno prelaziti, nećeš ga puno ni održavati. Kupuj i u zdravlju ga vozio.

  • +1 1
Link to comment

@Ras

Ne vredi da trazim po porudzbini nekome s kim se ne poznajem i ko nije iz SM iz nekoliko razloga a glavni je da postoji mogucnost da se ne vidi broj motora i onda drama jer su nasi pametnjakovici ukinuli takozvano pusovanje, utiskivanje novog broja. U takvom slucaju, sto je retkost ali moze da se desi, ostali bismo ni na nebu ni na zemlji jer bi auto mogao da se proda samo u delove, bez prava na registraciju. Osim trange frange kombinacijama, sto ne podrzavam.

Sent from my SM-G973F using Tapatalk

  • Hvala 1
Link to comment

Dugo se dvoumim oko kupovine, prvo sam hteo veći ili karavan, ili minivan, sad ipak gledam manji gradski kao početnik.
Najveći otpor kupovini je bilo da mi auto stoji na parkingu, jer bi mi bio potreban svega par puta godišnje, sada razmišljam da počnem da radim za donesi ili slično, znači mahom gradska vožnja.
Da li je Punto sa fabričkim plinom i 100000 km ok kupovina za oko 2500€? Ili neki bolji, tipa clio, lancia ypsilon, Honda jazz, Toyota yaris, ili pak Punto benzinac, ima li tng neku prednost?
Znači dao bih i više, recimo 3500-4000, pa i 5000 ako vredi, mada bolje manje za prvi auto.

Послато са Le X820 помоћу Тапатока

Link to comment
36 minutes ago, El Guapo said:

Dugo se dvoumim oko kupovine, prvo sam hteo veći ili karavan, ili minivan, sad ipak gledam manji gradski kao početnik.
Najveći otpor kupovini je bilo da mi auto stoji na parkingu, jer bi mi bio potreban svega par puta godišnje, sada razmišljam da počnem da radim za donesi ili slično, znači mahom gradska vožnja.
Da li je Punto sa fabričkim plinom i 100000 km ok kupovina za oko 2500€? Ili neki bolji, tipa clio, lancia ypsilon, Honda jazz, Toyota yaris, ili pak Punto benzinac, ima li tng neku prednost?
Znači dao bih i više, recimo 3500-4000, pa i 5000 ako vredi, mada bolje manje za prvi auto.

Послато са Le X820 помоћу Тапатока
 

TNG ti prepolovljuje cenu vožnje...

Link to comment
1 hour ago, El Guapo said:

Dugo se dvoumim oko kupovine, prvo sam hteo veći ili karavan, ili minivan, sad ipak gledam manji gradski kao početnik.
Najveći otpor kupovini je bilo da mi auto stoji na parkingu, jer bi mi bio potreban svega par puta godišnje, sada razmišljam da počnem da radim za donesi ili slično, znači mahom gradska vožnja.
Da li je Punto sa fabričkim plinom i 100000 km ok kupovina za oko 2500€? Ili neki bolji, tipa clio, lancia ypsilon, Honda jazz, Toyota yaris, ili pak Punto benzinac, ima li tng neku prednost?
Znači dao bih i više, recimo 3500-4000, pa i 5000 ako vredi, mada bolje manje za prvi auto.

Послато са Le X820 помоћу Тапатока
 

@InvisibleLight ga prodaje, doduse bez kljuca.

  • Haha 2
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...