Jump to content
IGNORED

Polovnjaci


nesha taxista

Recommended Posts

10 minutes ago, askeladden said:

To im je i ovde cena.Jedino sto mi je sumnjivo da su skoro svi sa istom km.Moguce da se prodaju pre velikog servisa,pa uz tu cenu racunaj jos na veliki servis,menjanje remenog kaisa?

 

Ma svi se masovno vraćaju da budu oko 200k ili malo ispod 200k, a prešli su ko zna koliko. Psihološki. :D

Link to comment

Razlika u ceni se pravi na kilometrazi i servisu ciji je radni sat preskup u De, Ch itd.

Kod nas se najvise uvoze bas takva vozila, jer su ruke majstora jeftine i radi se sa najjeftinijim delovima.

Link to comment

U Svajcarskoj isti auto isto godiste sa 50 i 150 hiljada km, cena nebo i zemlja, kod nesto starijih godista cesto duplo. Ja sa ovom Skodom Fabiom 1.2 benzin 2006. (koju sam kao uzeo kevi) presao preko 2500 za mesec i po, bas ga fino maltretiram uz ove Pasate dizele koje sam vozio i usput prodavao, i sad za koji dan Citroen C5 isto dizel. Kad bi sabrao svu kilometrazu, bas sam se navozao sto vidim i po trosenju love na gorivo.

Inace, nov auto bi kupio samo da sam neki grozno bogati milijunas. Ovako i da imam stotinak soma za zajebanciju, pre bi pala neka vikendica, putovanja, neka (skupa) kurva da i to probam mozda, ma svasta nesto osim bacanja para na auto. Dobri su i ovi sa 100-200 hiljada (pravih) na satu.

Sent from my SM-G973F using Tapatalk

Link to comment
On 23.9.2020. at 7:18, Zli Gli said:

Inace, nov auto bi kupio samo da sam neki grozno bogati milijunas. Ovako i da imam stotinak soma za zajebanciju, pre bi pala neka vikendica, putovanja, neka (skupa) kurva da i to probam mozda, ma svasta nesto osim bacanja para na auto. Dobri su i ovi sa 100-200 hiljada (pravih) na satu.

Sent from my SM-G973F using Tapatalk
 

 

Ništa nije isplativo kao nov auto. Kad ga kupuješ za sebe ili za porodicu  i hoćeš da ga voziš 7-8 godina. U tu isplativost treba računati i živce, bezbednost, pouzdanost na dužim putovanjima, strahove od neočekivanih kvarova i finansijskih posledica...nije sve samo novac. Automobil je kanta koju treba redovno prati i baviti se životnijim stvarima. Da uprostim: najisplativiji je auto koji ne moraš da kontrolišeš kod majstora pre nego što kreneš na more. Život u kom je muškarac zadužen za automobil, a žena za sendviče je obična robija.

 

Drugo je kad zadržavaš auto par meseci ili godinicu i preprodaješ dalje, pa ne možeš da naletiš na minu.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...