Jump to content
IGNORED

Polovnjaci


nesha taxista

Recommended Posts

Ta delatnost me sve manje zanima, moram priznati, ali dobra je ideja jer ce to jos dugo biti popularno a znam dosta ljudi pa bi bilo posla. Mozda za koju godinu, ko zna, sad je prioritet da resimo Mocinog Pezoa na plin.

Sent from my SM-G960F using Tapatalk

Link to comment
  • 3 weeks later...
On 4.11.2019. at 9:58, Bir Adim Öte said:

Onaj jajasti Picasso? Daleko mi je lepsi C4 Picasso ...

 

I uzeh ja C4 Picasso. Kakav auto!

Sedišta divna, mekana, menjač (onaj elektronski) - milina, motor 1.6Hdi sasvim lepo vuče, brdo opreme, ... A sve to za smešno malo para (3200e).

U 20+ godina vozačkog staža brdo auta sam izmenjao (doduše, uglavnom Nemci i Italijani), ali nikad ovako nisam uživao u vožnji, k'o po oblaku, bez zamora, ... Ma, jedva čekam da ga vozim.

Pu-pu, da ga ne ureknem! :D

Link to comment

2007. Odlično očuvan primerak. Sutra idem na veliki servis, pa ćemo videti šta majstor kaže ...

 

Nije to automatik, više kao manuelni sa elektronskim/hidrauličnim kvačilom (kvačilo postoji, ali nema pedale).

I odlično se ponaša. Recimo, kad lagano stiskaš gas - on menja brzine na manjim obrtajima (2,000-2,500). Ako si agresivniji na gasu i on gura sve do 3,000-3,500 o/min, pa tek tada menja. Otpustiš gas - on downshiftuje. Itd. Čak ima i manju potrošnju nego identičan Picasso sa manuelnim menjačem.

https://mycitroendiecastmodelcollection.weebly.com/the-egs-gearbox.html

Link to comment
  • 1 month later...

Kako stoji sa cenama delova za Subaru u Srbiji?Imam 2007 imprezu za neke smesne pare jerbo je vlasnik nasadio na kapiju.Na krilu ulubljena i retrovizor je za menjanje.Presla 150k,manuelni menjac,1,6 107konja.Vrlo dobar auto.E sad,da li ce me kostati pita vise od tepsije zbog delova.Auto bi doterao u Srbiju da imam,samim tim bi limarija kostala smesno.

Link to comment

Subaru ima prodajni centar, u Zemunu na izlazu ka Pupinovom mostu..E sad, da li je tu i servis i koliko klepaju po usima, to je vec drugi par opanaka.

 

Subaru je auto koji zelim da imam jednog dana..Forester ako se ja pitam.

Link to comment

Kod mene na sljaci svi zivi imaju Subaru.U Norveskoj je to vrlo popularan auto,pogotovo stariji modeli koji mogu da se odrzavaju za male pare i ako umes sa kolima i sami ljudi menjaju manje stvari.Menjaci su im vecni,benzin motori takodje.Dizelasi ,pogotovo oko 2010 i nesto stariji su podlozni mukama po dpf filteru.

Link to comment

Drugar ima friziranu imprezu i forestera. Forestera je kupio novog i nisam čuo da je imao problema sa njim. Imprezu je proplakao zbog nekakvog problema sa motorom koji mu niko nije mogao rešiti, oterao ga je u hrvatsku i tamo je impreza ležala 6 meseci dok je nisu opravili.

Posle toga je napravio garažu na vikendici pa tamo popravlja i budži uz pomoć foruma i jutjuba. Delove poručuje iz uk.

Procunjaj po srpskim auto forumima.

Ja sam fan Outbacka

 

Edited by maheem
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...