Jump to content
IGNORED

Polovnjaci


nesha taxista

Recommended Posts

To insignia sa 4 ×4 pogonom.Nesto kao GT?Malo podignuta takodje?Opak auto,ali za Srbiju ne znam?Koliko se Skoda Octavi/Superb karavana sa 4×4 vozi po Srbiji?Nisam ih nesto vidjao.

Link to comment

Za Insigniu je zanimljivo sto je mnogima najlepša kao karavan, pa i meni :D Uz to 2.0ctdi proveren motor koji se lako prodaje.Niste trebali da je propustite jer se lako prodaje zbog toga sta nudi za ulozeno. 

Link to comment

Sad je hit Citroen C4 Picasso, toga se ne covek ne moze naprodavati :ohmy: Tako neka godista 2009-2011, moze i 1.6 i 2.0 zeldi, za sad samo sa manuelnim menjacima ali cenim da bi se prodali i automatici. Sreca pa nemam zenu i decu, inace bi morao i ja sebi da pazarim jedan...

Link to comment

Sta napisah gore, toga se ne covek ne moze naprodavati, ispadoh necovek jbt

 

Elem, mi imali dva komada nebo plave i neke cudno plave boje, u obicnoj i ekskluziv opremi, otisla oba ekspresno. Sad stize sivi 1.6HDI sa navigacijom i dva seta guma i felni, 2010. godiste sa valjda 220 hiljada km, manuelni 6-stepeni menjac i dosta opreme. Ako neko ima zenu i mnogo dece i treba mu tako nesto, mozemo napraviti dil pre kacenja na oglas. Z svalerku uzmite neku bembaru besnu ili Audija.

Link to comment
43 minutes ago, Zli Gli said:

Citroen C4 Picasso

 

Prije nekih godinu (ili možda bolje rečeno dvije), tamo 2017-2018 na ulici sam počeo primijećivati povećan broj ([restilizovane ili ne] prve verzije) Peugeot 3008. 
Ili dotad nisam primjećiv'o ili je baš potražnja/uvoz veći. Možda sličan slučaj k'o za taj C4?
Meni djeluje odlično izgledom, monovolumen koji baca na terenca. Dvojka 3008 više liči na terenca nego na monovolumen. 
Traže li se isto tako il' sam utripov'o?

Link to comment
15 minutes ago, Tpojka said:

 

Prije nekih godinu (ili možda bolje rečeno dvije), tamo 2017-2018 na ulici sam počeo primijećivati povećan broj ([restilizovane ili ne] prve verzije) Peugeot 3008. 
Ili dotad nisam primjećiv'o ili je baš potražnja/uvoz veći. Možda sličan slučaj k'o za taj C4?
Meni djeluje odlično izgledom, monovolumen koji baca na terenca. Dvojka 3008 više liči na terenca nego na monovolumen. 
Traže li se isto tako il' sam utripov'o?

+1

ovde se odjedared pojavili folksvagen turani pa golf + pa pežo 3008 a sad oni bmw 1 za šištavce. kao talasi

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...