Jump to content
IGNORED

Polovnjaci


nesha taxista

Recommended Posts

Drug drzi praonicu, oprao dubinski i ispolirao ali generalno su kupljeni ocuvani pa i nije bilo nekog posla. Kilometrazu nismo dirali, jedino ako su Svicarci skinuli pre nas.

 

Otici ce i Passat brzo, drug se nateze s nekim likom za 100e iz principa, trazi ravno 5 000 a ovaj nudi 4900 jer fali originalna roletna gepeka ali valjda ce neko popustiti :D

Link to comment
15 minutes ago, Zli Gli said:

Otici ce i Passat brzo, drug se nateze s nekim likom za 100e iz principa, trazi ravno 5 000 a ovaj nudi 4900 jer fali originalna roletna gepeka ali valjda ce neko popustiti :D

 

Imam revolucionarni predlog, nek se nađu na 4950. 

 

Znači drugar uvozi, šminka, kači oglase, ti samo uzimaš deo... Svaka čast, tako se posluje :)

Link to comment

Nisu se jos videli nego se natezu preko mene putem chata, drug je na polovne automobile stavio 5250e a ja na KP fiksno 5000, ne volim to natezanje oko spustanja nego ili uzmi ili trazi jeftinije na drugom mestu. Prodace se to, ne brinem.

 

Sto se tice podele posla, ja imam ujaka i brata preko koji pogledaju kola i po potrebi kaparisu, ja zvao Srbendu sto drzi taj placa sa kojeg smo uzeli ova dva, ja nasao ljude za dovoz... Malo li je... Drug resava za farbanje i eventualno ako treba nesto sa mehanicarima da se resi, plus dubinsko i poliranje. Svima lepo, lavli dzabli.

Edited by Zli Gli
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...