Jump to content
IGNORED

Polovnjaci


nesha taxista

Recommended Posts

Tacno, dobri noviji dizelasi sa malom kilomterazom svuda su skupi. Recimo, Stilo sa pravih 100.000 ovde ne moze da kosta 6.500. Troskovi, pa jos diler da zaradi 1.000...koliko li je placen preko...jedno 3.500.Ja odavno ne robujem predrasudama, omiljeni automobili su mi Alfa 159 i Ford Mustang GT. Smesi mi se jedna 156 posle Nove godine, iako sam svestan da cu verovatno morati dosta toga da ulozim u nju.Nema razloga da te bude blam od Golfa IV ili V - odlican auto. Samo je stvar licnog afiniteta.

Link to comment
Ja odavno ne robujem predrasudama, omiljeni automobili su mi Alfa 159 i Ford Mustang GT. Smesi mi se jedna 156 posle Nove godine, iako sam svestan da cu verovatno morati dosta toga da ulozim u nju.
Jedan moj dobar drug ima Alfu 156-icu, uvezenu iz Italije pre dve godine za 7 000 evra. Znaci, sve sto je moglo da rikne na njoj - riknulo je. Trenutno mu je valjda u Novom Sadu u nekom ovlascenom servisu, ceka se da stigne neki deo od 500 evra, ko zna odakle. Ukupno ga je do sada kostala preko 11 hiljada, s tim sto je za plin platio 1 200. Koliko sam ja uspeo da skapiram, auto je mnogo dobar kad valja, ali cesto ne valja. Ili se njemu tako zalomilo, jebem li ga.
Link to comment
vise bi me bila sramota da vozim terensko vozilo u gradu, makar se zvalo i forester.
pobogu, svako ima (bar priblizno) automobil prema svojim mogucnostima, ukusu, potrebama. ne vidim zasto bi nekoga trebalo uopste da bude sramota sto vozi bilo koji auto. pa makar i krsh.a to sto je ovde ucestalo zajebavanje na racun vlasnika golfa (i ostalih made in germany automobila), nije ni najmanji razlog za sramotu.btw, izbor ti je odlican, bar sudeci po onome sto si napisao. vise muzike za manje para ne verujem ni da si mogao da pronadjes. Edited by voja i
Link to comment
pobogu, svako ima (bar priblizno) automobil prema svojim mogucnostima, ukusu, potrebama. ne vidim zasto bi nekoga trebalo uopste da bude sramota sto vozi bilo koji auto. pa makar i krsh.a to sto je ovde ucestalo zajebavanje na racun vlasnika golfa (i ostalih made in germany automobila), nije ni najmanji razlog za sramotu.btw, izbor ti je odlican, bar sudeci po onome sto si napisao. vise muzike za manje para ne verujem ni da si mogao da pronadjes.
dobro, malo je preterana rec - ali je fakat da je profil vlasnika VW i audija u srbiji dugo godina bio takav da nije bas najprijatnije drustvo za deliti ukus za automobile.na svu srecu, vidim da se stvar nova grupacija za prezirati, vozaci honde accord.
Link to comment

pitanje:Drugar (Nemac) moze da mi tamo uzme polovan auto i doveze ga ovde... Koja je procedura da ga onda ja preuzmem? On ga kupi na svoje ime od nekog nemca, doveze ga ovde i ovde mi ga proda ili mora tamo da ga kupi na moje ime pa ga doveze a ja platim carinu i porez???Zelim da izbegnem posrednike, placanje dovozenja i slicno...

Link to comment
pitanje:Drugar (Nemac) moze da mi tamo uzme polovan auto i doveze ga ovde... Koja je procedura da ga onda ja preuzmem? On ga kupi na svoje ime od nekog nemca, doveze ga ovde i ovde mi ga proda ili mora tamo da ga kupi na moje ime pa ga doveze a ja platim carinu i porez???Zelim da izbegnem posrednike, placanje dovozenja i slicno...
http://www.cannonballforums.se/forum/viewt...62&start=75Vidi pitanje ppejica...
Link to comment

Jel vozio neko Seat Alteu? Cini mi se da ce na udaru krize ova vrsta brendova prva pokleknuti i da ce cene ici dole. S obzirom da je zamaskiran Golf Plus auto mi je zanimljiv, verujem da ce se 3-5 godina star komad sa TDI motorom uskoro bez vecih problema dobijati za 6k u eksportu.

Link to comment

vozio sam alteu na par dana kao rent a car.sta znam, nisam neki ekspert, ali nisam primetio nista zbog cega bih rekao nemoj da kupujes (sem sto je spolja malo ruznjikav, ali to je stvar ukusa)seat kao podvarijanta vw-a je i kod mene aktuelna, jer pecam sharana vec par meseci, a seat alhambra je eventualna alternativa

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...