Jump to content
IGNORED

Polovnjaci


nesha taxista

Recommended Posts

Juce i danas sam konacno imao malo vise vremena da isprobam Leona. Skromno receno, zajebano dobar auto, 2.0 tdi 150cv FR verzija - preporuke od srca svakom, ko je u prilici da ga kupi a nije bas razmisljao o Seatu. U svojoj klasi je je zakon kako lezi na putu i u krivinama. Mala potrosnja (prosecno 5 i po litara uz voznju bez ustezanja), super elastican motor i komfor do jaja za moja dva metra i pecaljke. Jedina primedba - sedista u FR varijanti mogu biti uska za guzate ljude. 

A dobio sam i opkladu od 100 evra, da ce nam auto biti ogreban kljucem prvog dana :fantom:

 

Link to comment
2 hours ago, Čutura said:

 to si ga sam ogrebo, farbanje 50, 50 udjep :D

 

neka je sasrecom :)

 

Ma gde bre, samo sam skroz kul s tim da stoka vreba iza svakog tjoska i dzaba se trositi na to. 

Fala :)

Link to comment
  • 2 weeks later...

Suzuki SX4?Ima li ko iskustva?Takodje Tojotin Urban Cruiser.

Oba su iste cene,zavisi samo koliko mi ponude za moj auto i koliko da doplatim.Tojota je dve god.mladja od Suzukija.Isto presli.Suzuki ima 120njako i blokadu dif. Tojota manhe trosi ,mladja je i moguce kvalitetniji auto?Svaki savet dobrodosao.

Link to comment

Ja ugovorio prodaju ove druge Astre, bice neke zarade i na tome. Sad sam sveo pretragu za sledecim autom na par modela, moze pomoc oko izbora.

 

 

Astra J 1.4 turbo benzin 140ks, 2010. godiste, 199 hiljada presao

 

Fiat Bravo 1.4 turbo benzin 120ks, 2010. godiste, nesto oko 130 hiljada presao ali jebena bela ili krem ili bez boja, jedino to je odvratno

 

Isto Bravo ali 1.6 JTD 120ks, presao 200 i kusur hiljada, 2011. godiste

 

BMW 120i 2.0 benzin, imam opcije 143 ili 170ks, oba 2008. godiste, crna boja 

 

 

Jel tacno da Bravo ima uzasno los trap ili me tripuju ovi neki moji? Naginjem najvise ka jednom od ta dva ali ako je istina, onda cu napasti ovu Astru J, samo treba da mi malo spusti cenu taj sto prodaje tamo u Svici. Za ovu bembaru pise da je potrosnja po gradu ispod 9 litara, sto je jako interesantno ako je stvarno tako.

Link to comment

Znam za dizel BMW,ortak kaze da kada ukljuci ekonomy mod,frapantno malo trosi.Tako da nije nemoguce da i taj benzinac ima vise verzija na kompu da izaberes.

Ja sam inace uzeo Urban Cruisera 2010.Videcemo kako ce se pokazati.

Link to comment

Jbo sam mu kevu.Njena je krivica,pa cu dobiti novi branik.Jedino dok ostavim auto na procenu,pa popravka.Pitanje je na koliko dana ce mi njeno osiguranje dati drugi auto na koriscenje?Vikendom bez auta ne mogu da stignem na sljaku.

Inace je auto za svaku preporuku za prigradske destinacije i bilo gde gde Corse,Golfovi,i slicni kalibri imaju problema sa prolazenjem.1,4 dizel ima bas fino snage.

Link to comment

Ma jok,branik bi u Srbiji za oko sto eura bio kao nov.Naprsnuo po sirini auta i jedno macije oko otislo.Realno smesno,ali to se ovde menja.

Meni odgovara zato sto vozim po rupama da ne verujes da nisi u Uzicu.Tako da malo robusnije ogibljenje bas odgovara.Nije auto za BG centar,treba mu prostora da se okrene,nije bas najsuptilniji.Ali zato kada padne sneg i pokrije led,odlican.Plus je dosta lagan,tako da 1,4 dizel leti.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...