Jump to content
IGNORED

Polovnjaci


nesha taxista

Recommended Posts

19 minutes ago, nesha taxista said:

Nisam razumeo kakav auto zapravo želiš i do koliko para?

 

Do 5000e dobar pouzdan porodicni za grad i autoput a da nije francuz ili italijan

Link to comment

Astra H mozes naci i mladje od 2008 godista
Benzinac 1.4 sasvim dobar, trom pri obilazenju, a na autoputu lepo ide i oko 160km/h

E sad, mesta u gepeku nema bog zna sta, ali nije ni los.
Od duzih voznji, tri puta oko 4000km, vise puta oko 1000km, od vecih kvarova mesao mi je ulje i rashladnu tecnost, sto je reseno za oko 300e u ovlascenom servisu.

Link to comment

Ja bih ti preporucio auto sa najlepšom njuškom na asfaltu. Ford Mondeo 2.0 tdci 2007/2008. godiste, karavan ofkors, al malo izlazi iz cenovnog opsega.

Link to comment

@renne e jbg 

 

ubiste mi izbor :(  Ford Mondeo limuzina izgleda super, opel astru sam gledao ranije ali mi se volvo kao karavan realno vise dopada. Sad kapiram da je za Srbiju egzotika, valjda zbog servisa? 

Link to comment

Servis, dalja prodaja, dostupnost delova, cena delova... ovde ce Nemac uvek imati prodju...a japanci ili "egzotika" tipa volvo, saab i sl. ce losije prolaziti

Link to comment
1 minute ago, Caligula said:

@renne e jbg 

 

ubiste mi izbor :(  Ford Mondeo limuzina izgleda super, opel astru sam gledao ranije ali mi se volvo kao karavan realno vise dopada. Sad kapiram da je za Srbiju egzotika, valjda zbog servisa? 

Volvo nije problem za servis, bar ne novije generacije... Samo, te novije ne može da ti servisira komšija sa ćoška nego mora ovlašćeni servis, i to je malo zez... Naime, mora da se preko neta javi u centralu, da bi uopšte mogao da ga servisiraš... Kočnice sam šteluje, gomilu nekih stvari svlači sa neta i tako kalibriše i slične stvari...

 

Taj 2005 verujem da to nema, ali matoro je to...

Link to comment

Auto do 4k evra,za osobu od 19 godina?Moze i manje novca ako je nesto interesantno...Na prvi pogled Fiat 500 mi se svidja.

Edited by Milošica
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...