Jump to content
IGNORED

Rukomet


Leonidas

Recommended Posts

priznaj da pratis tenis ovih dana pa si dosao da se malo olaksas?priznaj, priznaj...
Priznajem da pratim tenis al ne samo ovih dana i na kraj pameti mi nije podcijenjivati uspjehe srpskih tenisača u Australiji i prije.Velik uspjeh i za svaku čestitku.Na kraj pameti mi nije reči, kao kaj sam mogao pročitati, nakon Hrvatskog osvajanja Davis cupa da je tenis igra i sport koji ionako niko ne prati i slične budalaštine...Imati za tako malu zemlju kao kaj je Srbija dva tenisača u obje konkurencije u završnici je big RESPECT.Svaka čast.I volio bih da je mala Ivanovička pobijedila.Jel te još nekaj zanima ?
Link to comment
I na FB92 si bio šampion glupih postova (čime si i zavrijedio mjesto na IL), ali si ovdje nadmašio sebe. 1 :Hail::Hail::Hail: (znam, rekao sam 1, ali moram staviti tri jer mrzim Hrvatsku. :s_c: & :s_dj: = :heart:)Sutra je veliko finale. Da vidimo ko se od današnjih timova više istrošio, psihički i fizički. Danci imaju veći pritisak - igraju praktično kod kuće, dobili su Hrvatsku 10 razlike u prvom krugu, a sad kad su probili njemački kompleks, zlato im se nameće kao imperativ (pride, to se i očekuje od ove generacije). S druge strane, Hrvatska ima problema sa ozljedama, ne znam hoće li uspjeti zakrpati Balića i co. do finala. Cijelo prvenstvo golmani osciliraju, a sedmerci, najblaže rečeno, ne idu. Cilj - osvajanje medalje na EP-u - su ostvarili, sad im je u planu ostvariti osvojiti krunu koju još nisu ostvarili.Bilo bi sjajno da jedna velika generacija okruni ono što je započeto u Portugalu. Iako mrzim Hrvatsku iz dna antihrvatske duše. angry.gif
Gle stari živo me boli ona stvar gdje ćeš me TI staviti na Forumu. Nije to bitno.Bitno je da si u svakom postu Hrvatsku vidio ko slabijeg i gubitnika.Sva sreća da je to samo u tvojim prognozama jer da si pošten onda bi makar malo razmislio pa priznao sam sebi da ta repka ima svoje ime i prezime na rukometnoj karti svijeta, da u njoj igra najbolji svjetski rukometaš i još bar nekoliko iz samog vrha svijetskog rukometa te na kraju da je ta repka aktualni olimpijski pobjednik.I sad bih nakon svih ovih činjenica trebao tvoje postove gledano blagonaklono kao i ne mrzeće naspram Hrvatske.Pročitaj još jednomm sve tvoje prognoze i objasni kak je moguće da baš nigdje nisi vidio Hrvtasku kao pobjednika usprkos navedenim činjenicama koje ima ta repka. :thumbdown::thumbdown::thumbdown:
Link to comment

Igrao na Dance, za sada dobro ide.Inace, Skandinavske zemlje poslednjih godina objasnjavaju kako rukomet danas treba da se igra.A dansko desno krilo je najbolje koje krilo sam gledao u poslednjih nekoliko godina.

Link to comment

bice tu jos svega...treba napomenuti da smo izvukli cesku, za baraz mec za sp u hrvatskojjeste da su nas oni izbacili pre dve godine, al koga smo sve mogi da dobijem(Spanija-Poljska, Norveška-Slovenija, Island-Madjarska, Crna Gora-Rusija), super smo prosli...

Link to comment
Igrao na Dance, za sada dobro ide.Inace, Skandinavske zemlje poslednjih godina objasnjavaju kako rukomet danas treba da se igra.A dansko desno krilo je najbolje koje krilo sam gledao u poslednjih nekoliko godina.
Ovo sto Danci prezentuju je uzasavajuce...krljaju gore nego Francuzi u najgorim danima a u napadu nemaju nijedno drugo resenje sem suta sa 10 metara ili koraka. Dobijaju na svezinu i neverovatan sudijski kriterijum koji im dozvoljava da nekaznjeno ubijaju od batina hrvatske bekove.
Link to comment
Ovo sto Danci prezentuju je uzasavajuce...krljaju gore nego Francuzi u najgorim danima a u napadu nemaju nijedno drugo resenje sem suta sa 10 metara ili koraka. Dobijaju na svezinu i neverovatan sudijski kriterijum koji im dozvoljava da nekaznjeno ubijaju od batina hrvatske bekove.
Oni mozda biju, ali u granicama dozvoljenog(sto je u rukometu sirok pojam). U drugom poluvremenu jesu igrali losije, ali sasvim zasluzena pobeda.Ivano Balic :Hail:
Link to comment

Danci zasluženo osvajaju. Pred kraj susreta su se usrali kao grlice, srećom imali su suce uza sebe. Poništeni golovi zbog prestupa u kontri?, isključenje Vorija u napadu ?, 2 minute Červaru. Na kraju smo im zabijali sa igračem manje a oni u napadu davali nama lopte u ruke.Ništa, idemo dalje. Ovo srebro je čudo samo po sebi. :Hail:

Edited by zagy
Link to comment
Interesuje me šta može švedska (poprilično smo ih napatili u prošlim kvalifikacijama), ima li od Slovenaca išta kad odu izvan Dežele te jesu li Poljaci one-hit-wonderi ili bi mogli napraviti i korak naprijed. Moj lični favorit je Danska iako na Jeppesena ne bih stavio ni pfening.
Dakle, od Slovenaca solidan nastup, ali i dalje su daleko od borbe za medalje, Poljaci su razočarali, šveđani se dižu, bili su blizu polufinala, a Danci su osvojili zlato u utakmici u kojoj Jeppesen nije igrao.Hrvatskoj, a posebno rukometnom Ronaldinhu - :Hail: Nisu tukli samo njega, Metličić je izgledao kao da je bio u "OZ"-u. :huh:
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...